chocolateslim-fiyati

Chocolate Slim Fiyatı, Çikolata Slim Fiyatı

Bize en çok iletilen sorulardan biri çikolata slim fiyatı ne kadardır sorusu olup bizde bu konuda sizleri bilgilendirmek için konu ile ilgili bir sayfa açtık.Aşağıda sizlere ürün fiyatları, indirimleri ve kampanyalarımız hakkında kısaca bilgi vereceğiz.
Chocolate Slim Fiyatı Bilgileri
Chocolate slim 1 kutu fiyatı 99 liradır. 8 lira kargo ücreti yer almaktadır.
2 adet çikolata slim fiyatı 209 liradır. 1 adet ürün bedava yani bu fiyata 2 adet yerine 3 adet ürün almış olursunuz ve kargo ücretsizdir.
3 kutu chocolate slim alana 2 adet bedava yani toplamda 5 adet ürün 307 liradır. Kargo ücreti de bizden. Ayrıyeten 29 liralık termal kemer yanında hediye gönderilmektedir.

Chocolate Slim Kampanyaları

Yukarıda da görüldüğü gibi 2 alımlarda 1 ürün bedava ve 3 kutu alımlarda ise 2 adet bedava gelmektedir. Bir adedin 99 lira olduğunu düşünürsek 3 adet alımlarda yaklaşık 100 lira ve 5 kutu alımlarda ise yaklaşık 200 lira indirimli chocolate slim ürün almış olursunuz.

Yukarıda chocolate slim fiyatı ve kampanlarımız hakkında sizi bilgilendirdik. Ürün siparişi vermek isteyenler sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişlerini bize iletebilirler.
Bu fiyatlar indirimli fiyatlardır. Bu fiyatların altına inilememekte olup tüm ürünlerimiz hologram numaralarıyla koruma altındadır. Ürünü tesli alırken gerekli yerlerden sorgulamayı unutmayınız.

Sitemiz chocolate slim türkiye sitesi olup lütfen sağlığınız için orijinal ve faturalı ürünleri tercih ediniz.
İster arayarak sipariş vereceğiniz gibi isteyende sitemiz üzerinden sipariş verebilir. En geç 3 gün içerisinde sizlere ulaştırılan bu ürün ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

 

  1. ceren

    2 Ocak 2017

    Bende istiyorum fakat biraz pahali

Yorum Yazın
Chocolate Slim nedir? Çikolata slim içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi chocolate slim türkiye sitesinde.