chocolateslim-fiyati

Chocolate Slim (Çikolata Slim) İçeriği

Bu yazımızda sizler için chocolate slim ürününü oluşturan içerikler nelerdir bu konuyla ilgili bilgilendirme yapacağız. Aşağıda sadece bitki isimleri yer alacaktır. Ne işe yaradıkları gıda takviyeleri yönetmenliğine göre yazılamayacağı için içerikte yer alan bitkiler şöyledir.

Chocolate Slim İçeriği
Yeşil kahve, goji berry üzümü, acai meyvesi, cia çekirdekleri ve tabi ki ismini aldığı kakao yer almaktadır.

Acai Berry: Acai çileği yada meyvesi olarak adlandırılır. Ülkemizde pek yetişmemekle birlikte Güney Amerika kesimlerinde yetişen bir bitki türüdür. Acai ağacında yetişir. Görüntü olarak siyah üzümün biraz daha büyük tanelisine benzemektedir.

Goji Berry Çileği: Goji berry çileği özellikle 2015-2016 yılları arasında ülkemizde en çok konuşulan bitkilerin başında gelmektedir. Bu meyveden tutun gıda takviyelerine, melhem gibi kozmetik ürünlere ve tabi meyve olarak satışı reğabet görmüştür. Goji üzümü de çikolara slim içeriğinde yer alan bir bitkidir.

Çikolata: Çikolata ham maddesi kakaodur. Kakao bitkisi ebegümecigil ailesine ait bir bitki türüdür.
Yağmurlu ve ılık bölgelerde yetişmekte olan bu bitki Amazon tarafında yetişen ünlü bitki çeşididir. Tadının herkes tarafından beğenilerek tüketilen çikolata bu ürüne ismini veren bir madde olup tadına lezzet katmaktadır.

Cia Çekirdekleri: Chia çekirdeği olarak bilinen bir bitkidir. Nane ailesinden gelir. İnternette hakkında bir çok iddia bulunuyor ve bunlardan biri de Aztekler bu bitkiden çok tüketmiş olduğu yönündedir. Omega 3 açısından zengin bir bitki olduğu da söylenenler arasında yer almaktadır.

Yukarıda chocolate slim içeriğinde bulunan bazı bitkiler hakkında kısaca nerede yetişirler, neye benzerler gibi bilgiler yer almaktadır. Çikolata slim içeriği bilgisi yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder lütfen ürünle ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

Yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Resmi sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Chocolate Slim nedir? Çikolata slim içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi chocolate slim türkiye sitesinde.