chocolateslim-fiyati

Chocolate Slim Kaç Günlüktür, Kaç Gramdır

Bu yazımızda sizlere chocolate slim kaç günlüktür ve çikolata slim gramajı hakkında bilgiler vereceğiz.

Chocolate Slim (Çikolata Slim) Kaç Günlüktür

1 kutu chocolate slim ağırlığı 100 gram olup erkeklerde ve bayanlarda kullanım süreleri kullanım oranlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım bölümünü okuduysanız bayanların 1-2 kaşık erkeklerin de 2-3 kaşık kullanması önerildiği yazıldığını görmüşsünüzdür. Bundan yola çıkarak bir tatlı kaşığının yaklaşık 4-5 gram çikolata slim tozu aldığını varsayar isek 100 gram toz 1 kaşıktan 20-25 gün arası gidebileceğini anlamak zor değildir. Erkeklerde ise 2-3 kaşık olduğu için 12-20 gün arası kullanabilirler.

Chocolate slim kaç günlüktür ile ilgili bilgiyi verdikten sonra tekrar en çok sorulan sorulardan olan chocolate slim kaç gramdır, ağırlığı nedir sorusunun cevabını yukarıda verdik tekrar ifade etmek gerekirse 100 gramdır bir kutunun ağırlığı.

Chocolate Slim İstanbul, Ankara, İzmir’de Nerede Satılır?

Bu ürünü İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde ya da diğer şehirlerde arayıp bulamadım diyenlerin sayısı oldukça fazla bu yüzden çikolata slim şu an sadece resmi siteleri vasıtası ile satılmaktadır. Bu yüzden lütfen hologramlı, faturalı, ve orijinal ürünleri tercih etmeniz önemle rica olunur.

Chocolate Slim Kampanyaları Nelerdir
Ürün kampanyaları daha önce de ifade edildiği gibi 2 adet dahil ve üzerim tüm alımlarda kargo ücretini biz karşılamakta olup ayrıca yanında 39 lira değerinde termal sauna kemer hediyesi verilmektedir. Ayrıca fiyatlandırmalara dikkat ettiyseniz 5 adete kadar ayrı ayrı fiyatlandırma olup her adet artımında süper indirimleri görürsünüz. Sizlere orijinal ürün gönderme hassasiyeti taşıyan firmamızın çikolata slim kaç günlüktür adlı makalesini okuduğunuz için teşekkür ederi. Bilgi ya da merak ettiklerinizi cevaplayabilmemiz adına bizi aramanızın yeterli olacağını sizlere hatırlayarak bu yazımız burada sonra ermektedir.

Bu sayfada chocolate slim kaç gramdır, kaç günlüktür, kampanyaları, hangi illerde satılır ile ilgili bilgiler verilmiştir.

 

 1. eda

  9 Ocak 2017

  merhaba,xxx sitesinden sipariş verdim.o sitenin de ürünleri orjinal mi?bilginiz var mı?

 2. admin

  9 Ocak 2017

  Sayın eda hanım vermiş olduğunuz siteyi rekabet açısından göstermedik fakat söylemiş olduğunuz siteyle ilgili bilgimiz yoktur.

 3. eslem

  26 Şubat 2017

  bu ürün türkiye de mi üretiliyor ?

 4. İsim

  14 Nisan 2017

  merhaba siteden göremedim ama bir kutunun kullanım süresi nedir

 5. özkan özorun

  18 Nisan 2017

  2+1 ürününüzdeki termal kemerin resmi sitenizde yokmu

 6. DEMET

  15 Mayıs 2018

  Yakın tarihli yorum göremedim bilgilendirirseniz sevinirim

 7. admin

  22 Mayıs 2018

  Kullanıcılar yorum yaptıkça yayınlanmaktadır. Kullanıcı yorumları menüsüne de göz atabilirsiniz.

Yorum Yazın
Chocolate Slim nedir? Çikolata slim içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi chocolate slim türkiye sitesinde.