chocolateslim-fiyati

Chocolate (Çikolata) Slim Kullanıcı Yorumları, Kullananlar

Chocolate Slim Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren çikolata slim ürünü yorumlar ve kullanıcı yorumları sayfamız içerisinde yer almaktasınız. Bu sayfamızda sizlerin chocolate slim kullananların ürün hakkındaki görüşleri görmenize yardımcı olması için hazırladık. Hatırlatma yapmak gerekirse burada sadece sitemiz üzerinden alınan ürünler ile ilgili yorumlara yer verilmekte olup başka siteler ile ilgili şikayetler rekabet etiği açısından burada yayınlanmayacaktır. Hakaret, küfür ve aşağılayıcı olmayan her türlü yorum yayınlanmakta olup sitemiz üzerinden başka kişilere ürün deneyimlerinizi buradan bildirerek yardımcı olabilirsiniz.
Yorum yaparken ayrıca şuna iyi gelir mi? Bunu tedavi eder mi gibi sorular sormayınız. Çünkü ürünün tedavi edici özelliği yoktur. Adı üzerinde destek ürünüdür. İlaç yerine kullanılamaz ve de satılamaz. Zaten yasal olarak bu tür ifadelerin bizimde kullanmamız yasak olup. Yasa gereği yayınlanmaz ve de cevap verilemez. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Aşağıda nasıl yorum yapılır adlı başlığımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Chocolate Slim Yorumları Nasıl Yapılır
Ürün hakkında yorumlar hemen aşağıda yer alan bölümden yapılır.

1- İsim yazan yere isim giriniz.

2- Mail yazan yere mail adresinizi giriniz.

(3. Kişilerler paylaşılmaz yani sitede görülmez)

3- Yorumunuz yazan yere de görüşlerini belirtiniz.

4- En aşağıda yorumla butonuna tıklayarak yorum yapma işlemi tamamlanmış olur.

Chocolate Slim Şikayetleri

Chocolate slim yorumları içerisinde şikayet varsa şikayet yorumları da yer alır. Bunlar geldikçe yayına girer. Bunuda hatırlatmakda fayda duyuyoruz. Örneğin sitemiz dışında başka bir site ya da satıcıdan ürün temin ederseniz var olan probleminizi o firma ya da site ile çözmeni gerekir. Çünkü her firma ayrı internet sitelerine sahip olup her site o firmayı ilgilendirmektedir.

Chocolate (çikolata) Slim yorumları, kullanıcı yorumları ve kullananlarla ilgili ve nasıl yorum yapılacağını sizlere kısaca anlatmaya çalıştık sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 1. Feride

  3 Kasım 2016

  Merhaba chocolate slim ürününden almak istiyorum yukarıda 2+1 dediğiniz toplam 3 kutumu oluyor o bir rakamını anlayamadım.

 2. admin

  3 Kasım 2016

  Şu an tanıtım amaçlı 2 alana bir adet bedava kampanyası başladı.

 3. Buse

  3 Kasım 2016

  Bu ürünü denemek istiyorum çünkü çikolata var içerisinde. Tadı kötü bitki çaylarından sıkıldım açıkçası bu yüzden biraz pahalı da olsa en azından severek içeceğimi düşündüğüm bir şey almam lazım. Biraz çikolata manyağıyım da hoşu gitti ürün.

 4. Hande

  3 Kasım 2016

  Geçenlerde bir haber okuyordum hemen yazı aşağısındaki görsellerden şansa gördüm. Enteresan olan bunu instagram gibi yerde henüz görmedim. Hep yabancı hesaplar var. Sanırım bize yeni yeni yansıyacak daha bu ürün.

 5. Jale

  4 Kasım 2016

  Yurtdışında popüler olan bir ürün olduğunu duymuştum. Türkiye’ye sürülmesi beni sevindirdi. Ama sormak istediğim ben faturasız ürün almam bunu faturası ile birlikte gönderecekseniz almayı düşünüyorum.

 6. admin

  4 Kasım 2016

  Tüm ürünlerimiz faturasıyla gönderilir. Faturasız chocolate slim çıkışımız yoktur. Chocolate slim yorumlarına girip yorum yaptığınız için teşekkür ederiz Jale hanım.

 7. Suzan

  4 Kasım 2016

  Nasıl kullanıldığını merak ettim. Kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz. Toz mudur, kapsül müdür, Çay mıdır anlayamadım.

 8. admin

  4 Kasım 2016

  Suzan hanım ürün toz şeklinde bir üründür. Kullanım bilgilerine menüden ulaşabilirsiniz. Orada sizler için detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

 9. Gamze

  5 Kasım 2016

  Bende düşünüyorum da ürün biraz yeni olduğu için biraz daha chocolate slim kullanıcı yorumları artsın ona göre karar vereceğim. Açıkçası ürün biraz da pahalı olduğu için bekliyorum. Hani 39-49 olsa neyse de 99 lira boşu boşuna ödemek istemiyorum.

 10. Zeynep

  5 Kasım 2016

  3+2 yani 5 kutu kampanyası için bir arkadaşımla anlaşıp ortaklaşa almak istiyoruz. Şimdi 3er tane istiyoruz yani 6 kutu sipariş vereceğiz sipariş listesinde 6 tane fiyatı yazmıyor istemiş olduğumuz bir fazla ürün ne kadardan sayılacaktır.

 11. admin

  5 Kasım 2016

  Lütfen bizi arayarak müşteri temsilcisinden bilgi alınız Sayın Zeynep Hanım.

 12. Zerafet

  5 Kasım 2016

  Ben bunu sipariş verdikten sonra adresime değilde kargo şubesinden teslim almak istiyorum mümkün müdür bu?

 13. admin

  5 Kasım 2016

  Tabi ki sipariş verince bunu bize iletmeniz yeterli olacaktır efendim

 14. Selda

  6 Kasım 2016

  Ya 99 lira gerçekten yüksek fiyat ya 1 adet almak akıl karı değil benim için. 2 kişi daha bulun 5 li kapmanyadan yararlansam daha iyi olacak.

 15. Derman

  6 Kasım 2016

  Acıl yardım edın ben kalp hastasıyım vr deposılın dıye bır ıgne vuruluyorum ıcmemde skınyı olur mu

 16. admin

  6 Kasım 2016

  Sayın Derman kalp ve damar rahatsızlığı olanlara tavsiye etmiyoruz.

 17. Osman

  6 Kasım 2016

  Arkadaslar yok mu bunu kullanan. Varsa yazinda en azindan bir fikrimiz olsun. Beğenenler ya da beğenmeyenler lütfen yazsin.

 18. Eda

  6 Kasım 2016

  Bende Osman Beye katılıyorum. Yani hiç kullanan yok mu. Sürekli sorular var, merak edilenler var buna benzer şeyler var

 19. Remziye

  7 Kasım 2016

  Bugün elime ulaştı başka yerden aldım ama buraya yazıyorum yine bir kaç hafta kullandıktan sonra sizlerle gelişmeleri paylaşacağım. Umarım bu yorumum yayınlanır.

 20. Ceyda

  7 Kasım 2016

  Güzel ürünmüş. Ben şimdi değilde şubat ayı ortalarında almayı düşünüyorum. O zamana kadar bu üründe kalır mı? Ne düşünüyorsunuz bu konuda.

 21. admin

  7 Kasım 2016

  Ceyda hanım ne zaman isterseniz sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 22. ikra

  7 Kasım 2016

  Bazi yorumlar okudum hic bi faydasi yok yalan diolar bide emziren kadinlar kullana bilirmi

 23. admin

  7 Kasım 2016

  Emziren kadınlar kullanamaz. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

 24. Esma

  7 Kasım 2016

  Öncelikle ürünüz içecek gibi olmasına sevindim. Çünkü kapsül olarak hazırlanan gida takviyelerine karşı cidden önyargılıyorum ve kullanmayı aklımın ucundan geçirmiyorum. Bu yüzden bunu kullanmayı düşünebilirim.

 25. HALDUN

  7 Kasım 2016

  MERHABA 0 212….. NOLU telefon şirketinize mi ait acaba

 26. admin

  8 Kasım 2016

  Haldun bey rekabet kurulu gereği vermiş olduğunuz telefon numarasını yayınlayamıyoruz. Ama verdiğiniz numara bize ait değildir. Tek numaramız sitede yazan numaradır.

 27. Naz

  8 Kasım 2016

  Ben hamileyim ama kullanmak istiyorum Bir zarar gorürmüyüm bunu kullanırsam? Ya da cocuguma bir şey olur mu lütfen bir cevap.

 28. admin

  8 Kasım 2016

  Sayın Naz Hanım, eğer hamile iseniz bu tür ürünler hem size hem de çocuğunuza zarar verebilir. Lütfen doktor tavsiyesi olmadan gıda takviyesi ya da ilaç kafanıza göre kullanmayınız.

 29. Zeliha

  9 Kasım 2016

  Sayın admin gerçekten sizi tebrik ediyorum. Bu tür konularda hassasiyetle yaklaştığınız için. Rasgele araştırırken gördüm Naz hanıma isteseydiniz kullanabilirsiniz diyebilirdiniz ama bunu yapmadınız. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

 30. Hamdi

  9 Kasım 2016

  Bende kullanmak isteyenler arasındayım fakat korkum şu ben çikolatayı çok seviyorum. Canım 2. ya da 3. defa kullanmayı isteyebilir o zaman bir sorun teşkil eder mi acaba?

 31. admin

  9 Kasım 2016

  Hamdi bey kullanım talimatlarına geçen önerileri dikkate almanız özellikle önerilir. Lütfen bir defa kullanınız diyorsa günde sadece bir kere kullanınız.

 32. Zafer

  9 Kasım 2016

  Gerçi erkeklerde yorum yazmış yine de sorayım. Genelde bayan resim var görsellerde erkekler de kullanabiliyor mu ürünü.

 33. admin

  9 Kasım 2016

  Zafer Bey. Ürün hem erkeklerin hem de bayanların kullanımına uygundur. Dileyen beylerde kullanabilir.

 34. Selda

  10 Kasım 2016

  Bende aldım yeni geldi içtim bi sıkıntı yok güzel tadı arkadaşlar alırsanız bile fırsat buldukça spor hareketleri ve yürüyüşte yapın bu takviye olduğu gibi oda takviye olur ikisi bi arada çok ii olur bu arada sayın admin bayanlar günde 1 keremi 2 kere mi kullanabilir ?

 35. admin

  10 Kasım 2016

  Günde bir kere kullanılması tavsiye edilir.

 36. Sabahat

  10 Kasım 2016

  Bizim burası köy kargolar haftada bir ya da iki kez buraya dağıtım yapıyor. Çalıştığınız kargo hangi günlerde buralara dağıtım yapıyor öğrenmem mümkün mü?

 37. admin

  10 Kasım 2016

  Kargoyu arayarak öğrenebilirsiniz. Ya da bizi arayın müşteri temsilcimize nerde yaşadığınızı iletirseniz kargo şirketi ile görüşüp sizlere geri dönüş sağlasınlar.

 38. Handan

  11 Kasım 2016

  Ürünün içeriğinde ne var bunları yazabilir misiniz buraya? Yada sitenizde yer alıyorsa nerede bulunur. Şimdiden teşekkür ederim.

 39. admin

  11 Kasım 2016

  Anasayfamızı ziyaret ederseniz orada içeriği hakkında bilgi verilmiştir. Oradan okuyabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz için sitemizi teşekkür ederiz.

 40. Fadime

  11 Kasım 2016

  Ben Hatay’da oturuyorum buradaki aktar ve eczaneye sordum bizde yok ürün dediler bugün sipariş versem yarına gelme ihtimali var mı ona göre sipariş vereyim bari?

 41. admin

  11 Kasım 2016

  Şu saat itibari ile kargo çıkışları yapılmış olup en erken salı ya da çarşamba elinize ulaştırılır. Çünkü kargonuz pazartesi günü gönderilecektir.

 42. Cansı

  11 Kasım 2016

  Bu ürünle ilgili birden fazla site var hepsi sizin mi yoksa ayrı yerlere mi ait? Çünkü bir tek sizin değişik görüntü olarak siteniz.

 43. admin

  11 Kasım 2016

  Bize ait tek site şu an bulunduğunuz site olup. Başka sitelerin kime ait olduğu ile ilgili bir bilgimiz bulunmamaktadır.

 44. Hatice

  12 Kasım 2016

  Sayin admin
  Bu urunu hergun sabah kahvaltisi yerine iciyoruz anladigima gore diger ogunlerde normal yemegimizi mi yiyoruz yani kisitlama falan yapiyor muyuz yemek konusunda .. simdiden tesekkur ederim.

 45. admin

  12 Kasım 2016

  Hatice hanım, bu tür ürünler gıda takviyesi mahiyetindedir. Öğle ve akşam yemeklerini örneğim ekmeğinizi kısmanız ve sağlıklı gıdalar tüketmeniz önerilir. Gün içerisinde spor yapma vaktiniz varsa spor yapmanız yoksa en azından yarım saat kadar yürüyüş yapmanız önerilir.

 46. Zeynep

  12 Kasım 2016

  Admin ne enteresan bir insansın. Millet sadece bunu iç yeter der. Sen yok gıda takviyesidir. Spor yap diyon. Takdir ettim seni.

 47. Müslime

  12 Kasım 2016

  Bu ürün sanırım 2017 yılına damgasını vuracak baya enteresan şekilde sosyal medyadaki tüm hesaplar neredeyse yabancı hesaplar. İyi bir kitleesi olacak gibi görünüyor.

 48. neşet sahın

  12 Kasım 2016

  BN sıpariş verdim 5 kutu fakat araştırırken yorumlara baktım sitelerde uretim yeri adana diyormuş ve içeriği farklı urun çıkıyormuş yada etkisi olmuyormuş bni aydınlatırsanız sevinirim acil

 49. Mert

  13 Kasım 2016

  Siparis hattınınız hangi saatler araliğı çalismakta. İs saatlerinde telefon kullanamıyorum saat 5 te çıkıyorum işten. Nasıl çözebiliriz bu konuyu?

 50. admin

  13 Kasım 2016

  Sipariş hattımız 09:00 – 18:00 arası hizmet vermektedir. İsterseniz şöyle yapın; Gün icinde sipariş formu doldurun adres kısmına beni 5 ten sonra arayın yazarsanız. O saatte aranırsınız.

 51. Merve

  13 Kasım 2016

  Trabzonda bir köyde yaşıyorum buraya kargo gelmiyor normalde ama şubede teslim alabiliyorsam hafta içi bir gün istediğim herhangi bir kargo şubesine gönderebilir misiniz? Bunun dışında alma ihtimalim yok benim. Vereceğiniz bilgiye göre değerlendirme yapacağım.

 52. admin

  13 Kasım 2016

  İstemiş olduğunuz herhangi bir yurt içi kargo şubesine gönderip oradan teslim alabilirsiniz Merve Hanım.

 53. Zeynep

  14 Kasım 2016

  Cidden bende şaşırdım kaldım burada pek kullananların yorumları olmasa da bazı yerlerde ya sıkı sıkı övülmüş ya da yerilmiş. Beğenen çok beğeniyor, beğenmeyen hiç beğenmiyor. Bende ortada kaldım öyle.

 54. Tuba

  14 Kasım 2016

  Sanırım buradan değil başka siteden sipariş verdim 19 gündür gelecek dendi gelmedi. Nasıl iştir anlamadım.

 55. admin

  14 Kasım 2016

  Arkadaşlar lütfen başka sitelerle ilgili şikayetlerinizi buradan belirtmeyin. Çünkü rekabet açısından biz buradan yayınlayamıyoruz. Bizimle ilgili şikayetiniz varsa iletebilirsiniz. Fakat başka siteler ya da firmalar ile ilgili yorumları rekabet açısından yayınlayamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 56. serra

  14 Kasım 2016

  Ürün sütle karıştırılarak içilmesi gerekir denmis kullanımında. Bunun yerine su ya da meyve suyu ile karıştırsam olur mu?

 57. admin

  14 Kasım 2016

  Lütfen kullanım önerilerine uyunuz. Sütle kullanılması tavsiye edilir.

 58. Sertap

  15 Kasım 2016

  Ürün biraz yeni o yüzden sanırım şu an hep sorular var. Chocolate slim yorumları yerine forum gibi olmuş sanırım bir kaç haftaya kullananlar yazmaya başlayacaktır. Bende bkelemek istiyorum bakalım ne olacak.

 59. Melehat

  15 Kasım 2016

  Sipariş için aradım bende bugün müşteri temsilcisi çok ilgili davrandı. Çarşamba ellerine geçeceğini ve bir kaç gün içinde bana teslim edileceğini söylediler.

 60. Canan

  15 Kasım 2016

  Ben ptt kargo ile istesem bu şekikde gönderebilir misiniz? Sadece söylemiş olduğunuz kargo şirketi ile mi gönderim yapıyorsunuz? Bunu söylememde ki amaç ptt bana yakin oradan alabilirim.

 61. admin

  15 Kasım 2016

  Sadece Yurt İçi Kargo ile anlaşmamız vardır. Başka bir kargo ile gönderim sağlayamamaktayız.

 62. zülal

  16 Kasım 2016

  Admin ya bende yurt içi ile kavgalıyım o şirketten almak istemiyorum bi güzellik yapsanız Canan hanım gibi bende ptt ile istiyorum.

 63. admin

  16 Kasım 2016

  Emin olunku bir çok firma ile geçmişte çalışmış olup dağıtım süresi olarak en hızlı kargo olduğuna emin olmasak onlara emanet etmeyiz kargolarımızı.

 64. Hande

  16 Kasım 2016

  Çikolata slim içine muzda koysaydılar var ya tadından yenmezdi :)) Size acaip gelebilir ama çikolatadan nefret ederim bu yüzden almak istemiyorum. Buda benim yorumum.

 65. Sabri

  16 Kasım 2016

  Bu internetten satılan ürünleri şu yüzden sevmiyorum sadece nette satılıyor ve çogunlukla ne eczane ne de aktarlarda bulunuyor.

 66. Reyhan

  16 Kasım 2016

  Ben sizi arayalım kısmıni doldurdum beni ararsanız sevinirim.

 67. admin

  16 Kasım 2016

  Yarın mesai saatleri içinde satış temsilcilerimiz sizi arayacaktır efendim. 09:00-18:00 arası hizmet verilmekte olup isterseniz sizde arayabilirsiniz.

 68. Melek

  17 Kasım 2016

  Araştırma yapıyorum bu ürünle ilgili baya bir ilgilenen var mı yorumlardan da görülen bu. Baya merak edip soru soran var. Bu ürün diğer arkadaşlarıma katılıyorum bu sene en çok reğabet görecek ürünlerden biri olacaktır.

 69. Nazmiye

  17 Kasım 2016

  Bir şey soracam ben sipariş vermiştim geçen hafta bana ürün geldi görseli sizinkinden farklı bana aras kargo ile geldi fakat siz yurt içi kargo ile gönderiyoruz demişssiniz. Açıkçası buradan almadım sanırım ne yapmalıyım.

 70. admin

  17 Kasım 2016

  Ürünümüz sitedeki görseller gibidir. Farkı yoktur. Dediğiniz gibi yurt içi kargo ile çalışmaktayız. Almış olduğunuz yer ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 71. Süreyya

  17 Kasım 2016

  Bende bir şey sormak istiyorum bende aldığım takdirde faturası varmı ürünün? Normalde kargo görevlisi kontrol etmemizi kabul etmiyor. Nasıl bilecek faturası olup olmadığını?

 72. admin

  17 Kasım 2016

  Faturalar kargonun içinde değil ön yüzündedir. Kargoyu açmadan görebilirsiniz zaten.

 73. Nesrin

  17 Kasım 2016

  Merhaba, 2 paket sipariş vermiştim artı 1 adet daha veren paket toplam 207 TL olarak belirtildiği için tercih ettim. Ancak mesaj aldım 307 TL ki paket kargoya verilmiş. Lütfen 209 TL olan paketin gönderilmesini sağlayın. Hatalı gelen paket alınmayacak ve geri iade edilecektir. Siparişi kontrol etmediğiniz sanırım . Nesrin Şerif adına verilen sipariş 2 adet artı 1 hediye olan 207 TL lik sipariştir.

 74. admin

  18 Kasım 2016

  Nesrin hanım bir hata olmuş. Lütfen sizden rica etsem bir sipariş formu doldurun. Müşteri temsilcileri ile görüşünüz. Gereken işlemleri yapacaklardır. Telafi edilecektir. Kargolama da hata olmuş lütfen kusura bakmayınız. Büyük ihtimalle bunu almamanız onun yerine yeni kargo çıkışı yapılacağını söyleyeceklerdir. Yine de bir form doldurarak görüşünüz.

 75. Sadiye

  18 Kasım 2016

  Benimde ürünlerim elime ulaştı. Her şeyi tam tamına geldi. Teşekkür ederim. Sabah ilk defa kullandım. Yani destek olarak gerçekten iştahı kapatmaya destek oluyor. Tabi konuşmak için henüz erken ileri ki zamanlarda daha çok belli olacaktır.

 76. Üstün

  18 Kasım 2016

  Erkek kullanımı 2-3 kaşık değil mi? Daha fazla atsam sorun olur mu?

 77. admin

  18 Kasım 2016

  Erkekler için dediğiniz gibi 2-3 kaşıktır.

 78. Ahmet

  19 Kasım 2016

  Ben şu an kırklareli deyim sipariş versem ne zaman gelir ve 50 yaşındaki biri bu ürünü kullanabilir mi acaba

 79. admin

  19 Kasım 2016

  Kırklareli şehrine 2 is günü içerisinde ulaşır. 45 yaş üstü için hekimle görüşülerek kullanılması tavsiye edilir.

 80. Turkan

  19 Kasım 2016

  Başka bir siteden sanırım bir kutu sipariş ettim ve uc gün içinde geldi ancak yeşil bir kutu ve üzerinde içindekiler bölümünde sitede yazılanların aksine süt tozu peynirleri suyu v.b gibi birçok baharat ismi yazıyordu 21×××××× nolu telefondan beni aradilar ve sipariş vermiştim bu telefon size ait değil mi ikinci sorun kutunun uzerinde ki içindekiler bölümünde sitede yazılanlar olması gerekmiyor mu ve chocolate slm sitelerinin bir çoğunun bugün kapatıldığını farkettim bunun sebebi sahte ürünler mi satıyorlar veya bu ürün ile ilgili bir sorun mu var kafama takılan bu sorularimi cevaplarsaniz çok sevinirim bir kere yanildim bir kutu olarak tekrar sipariş vermeye korkuyorum bir de etkisi ne kadar süre de gösteriyor ilginiz için teşekkür ederim

 81. admin

  19 Kasım 2016

  Sayın Türkan hanım, vermiş oldugunuz telefonu rekabet açısından silmek durumundayız. Vermiş olduğunuz numara bize ait degildir. Sitemizde yer alan telefon numarasıdır bizim numaramız.
  Ayrıca ürün kutusu gorsellerdeki gibi kırmızı renklidir. Sitemizde içerik olarak ne yazıyorsa kutu üzerinde ve içeriğinde aynı içerik yer almaktadır. Diğer sitelerin sattığı ürünlerle ilgili bilgimiz ya da ilgimiz yoktur. Bize ait tek site şu an bulunmuş olduğunuz http://chocolateslimturkiye.com/ adlı sitedir.

 82. Sedef

  20 Kasım 2016

  3 gün önce sipariş verdim. Ürün bu sitede yer alan kutu ile geldi baska yerlerde yesil kutu ya da baska iceriklerle karşılaşmış alırken. Ben buradan sipariş verince açıkça korktum ama görselde aynı kırmızı kutu şeklinde. İçerikte burada ne yazıyorsa aynısı geldi.

 83. Müennes

  21 Kasım 2016

  Sabah bir tane içtim kahvaltı yerine içiliyor diye. Gerçi zaten kahvaltı ile pek bir aram yok ama şunu söyleyebilirim tok tutması konusunda iyi bir ürün. Diğer konularla ilgili şimdi bir şey demek için henüz erken. Bir kaç hafta sonra tekrar yazarım.

 84. Sude

  21 Kasım 2016

  Kapı komşum dün aklıma girdi. Alayım mı almıyayım mı bilmiyorum. 3 tane alınca daha ucuza geliyor. 3 tane alıp 2 tanesini o kullanacak 1 tanesini ben. Admin ne diyorsun alayım mı?

 85. admin

  21 Kasım 2016

  Sude hanım bu size kalmış bir şey. Almak isterseniz sipariş verebilirsiniz. Bu konuda kimseye alın ya da almayın demeyiz.

 86. ERDAL

  21 Kasım 2016

  3kutu talep ettim sitede 209 TL olarak yazılmış kargoya sanırim yanlış ürün verilmiş sistemden geken mesaj “A 111775934563 nolu kapıda ödemeli gönderiniz için; tahmini teslim tarihi:23/11/2016, Ödeme Tipi:Kredi Kartı, Ürün Tutarı:309 TL dir.”

 87. admin

  22 Kasım 2016

  Erdal Bey Merhaba, Müşteri temsilcisine ilettim mesajınızı. Sizinle görüşülüp sorunun halledildiğini ilettiler bana. Sisteme yanlışlıkla 309 lira olarak girilmiş. Gerekli işlemler yapılarak düzeltilmiştir.

 88. Volkan

  22 Kasım 2016

  Sadece bayanlara özel bir ürün mü? Biz erkekler kullansak olur mu.

 89. admin

  22 Kasım 2016

  Hem erkeklerin hem de bayanların kullanımına uygun bir üründür.

 90. Sevde

  22 Kasım 2016

  Selam bazen evde bulunmuyorum. Kargo eve geldiğinde ben olmasam alınmamasını istiyorum. Yani sadece bana teslim edilmesini istiyorum. Bir öneriniz var mı bu konuda.

 91. admin

  22 Kasım 2016

  Sipariş verirken bunu iletirseniz çıkış isteğinize göre yapılacaktır.

 92. Çiğdem

  23 Kasım 2016

  Alında 10 gün sonra sipariş vermeyi planlıyordum. Fakat kapıda kart ile ödemeyi görünce bu şekilde sipariş verdim. Şans eseri sipariş sayfasında gördüm kapıda kart ile ödemeyi. Taksit seçeneği olsa daha iyi olacakmış ama en azından bu da iyi. Kocaeli’ne ne kadar sürede ulaşır.

 93. admin

  23 Kasım 2016

  Tüm Türkiye’ye 2-3 gün içerisinde ulaştırılmaktadır ürünler. Kocaeli ili içinde tahmini 24 saat ve 48 saat arası gönderim sağlanıyor.

 94. Zerrin

  23 Kasım 2016

  Bende çok istiyorum almayı. Halen emzirdiğim için kullanamıyor muşum. Aradım müşteri temsilcisi emzirenler kullanamazsınız deyince mecburi olarak alamadım. 2 ay kaldı emzirmeyi kesmeme kesince alırız artık. Bebeğim her şeyden önemli.

 95. admin

  23 Kasım 2016

  Zerrin Hanım, Tabi ki her şeyden önce sağlık gelir. Emzirme dönemi bittikten sonra alırsınız.

 96. Nehir

  23 Kasım 2016

  Ben bunu kapsül biliyordum. Geçen bir akrabam toz diye söyleyince şimdi araştırıyorum. Cidden tozmuş 🙂 Ama fiyatı görünce tabi hevesim kursağımda kaldı gibi. Fiyattan dolayı almayacağım. Onun yerine bildiğimiz bitki çaylarına devam.

 97. Muge anli

  23 Kasım 2016

  Sipariş verdim cvp gelmedi

 98. admin

  24 Kasım 2016

  Yurt dışı numarası verdiğiniz bana iletildi. Yurt dışına sipariş göndermediğimiz için aranmamışsınız.

 99. Esra

  24 Kasım 2016

  Ben de aldım üründen ama yeşil kutuda

 100. admin

  24 Kasım 2016

  Ürünümüz daha önce belirttiğimiz gibi görseldeki gibi kırmızı kutuda gelmektedir. Sanırım başka yerden sipariş verdiniz.

 101. Emine gül

  24 Kasım 2016

  Slm.. diabet.. tansiyon… hastaları kullanabilir mi?

 102. admin

  24 Kasım 2016

  Doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Biz önermiyoruz.

 103. Sebnem

  25 Kasım 2016

  Yorumları dikkatlice okudum. Genel olarak bir sorun yok. Var olan sorunlara da çözüm bulunmaya çalışılmış.

 104. Zerrin

  25 Kasım 2016

  Bazıları içerisinde peynir suyu v.s gibi enteresan içeriğin olduğu soyleniyor bu doğrumudur. Şimdi bazen alınıyor ve siteler bizden alınmadı diyor bu konuda ne önerirsiniz.

 105. admin

  25 Kasım 2016

  Sayın Zerrin Hanım, Piyasada değişik firmalar tarafından üretilen ya da getirilen ürünler yer almaktadır. Söylemiş olduğunuz içerik bizede iletilenlere göre piyasada bazı chocolate slim ürünleri içerisinde yer almaktadır. Fakat sitemiz içerisindeki ürün içeriğinde goji, cia tohumu, kakao ve çikolata gibi icerikten oluşur. Peynir suyu gibi icerik yer almamaktadır.

 106. Burak

  26 Kasım 2016

  Merhaba,kibrisa yolluyormusunz??

 107. admin

  26 Kasım 2016

  Merhaba sadece Türkiye Cumhuriyeti için gönderik yapabilmekteyiz.

 108. Ferihan

  27 Kasım 2016

  Merhaba ben bugun bu numarayi aradım. Ama vazgectim sahte olcani dudundum taki sizi gorene kadar bu numara sizemi ait emin olmam lazim sizede siparis verdim cunku +90212xxxxxxx bu aradigim nodan almiyacagim guvenilir hanginizseniz ordan almak istiyorum siz fatura kestiniz icin guvenilir geldiniz bana ne olur bana yardimci olun admin

 109. admin

  27 Kasım 2016

  Vermiş oldugunuz numara buze ait değildir. Bize ait tek numara sitemizdeki numaradır. Başka bir numara kullanmamaktayız. Sipariş formu doldurduysanız yarın müsteri temsilcisi sizi arayacaktır.

 110. İnci

  28 Kasım 2016

  Bugün 1 kutu sipariş verdim çok diyet yaptım kilo verdim ama istediklerimi yiyememekten sıkıldım.buyuzden arastirma yaptım bu ürünu gördüm.siteniz guvenli geldi güvendim.ürün çarşamba elime ulaşacak. İnşallah ise yarar ve devamli alirim.iyi çalışmalar ise yaradıgı zaman tekrar görüşmek üzere. Kullanan arkadaşlar lütfen yarar görenler yazsin motive olalım 🙂

 111. Deniz yılmaz

  29 Kasım 2016

  Aç karnına mi kullanılıyor

 112. admin

  30 Kasım 2016

  Sabah kahvaltısı yerine kullanılır. Öğün yerine geçen takviyedir.

 113. Maya

  30 Kasım 2016

  Merhaba.
  Ben Basladim.1 hafteya yakin.cokde memnunum.
  Sadece Ben sicak sut yerinde sicak su ile karistirip iciyorum.sikinti olur mu?etkiye azalir mi ki Acaba?

 114. admin

  30 Kasım 2016

  Üretici kutu üzerinde süt ile kullanılması gerektiğini ifade etmiştir. Kullanım önerilerine uymanız önerilir.

 115. Madina

  1 Aralık 2016

  Bende sipariş vermek istiyorum tüm yorumları okudum ve şikayet eden olmamış tabi sizin sitenizde bu arada ben vitiligo hastasıyım her hangi yan etkisi olurmu arttırma gibi. Şimdiden teşekkürler.

 116. admin

  2 Aralık 2016

  Sayın Madina, Herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz.

 117. Bahar

  1 Aralık 2016

  Soğuk sütte içeriği erimedi bende sütün içine 2 tatlı kaşığı koyup ısıttım.. böylece toz eridi ve afiyetle içtim 🙂
  Umarım etkisni görürüm tabi bol bol su ve yediklerime
  De dikkat edicem

 118. Gamze

  1 Aralık 2016

  Merhaba ürününüzden siparış etmek istiyorum ama öncelikle hologramlı mıdır orijinal midir ürün ?

 119. admin

  2 Aralık 2016

  Ürünümüz hologramlı bir üründür. Elinize ulaşınca sorgulatabilirsiniz.

 120. Ferihan

  2 Aralık 2016

  Menude yabanci yazi var aciklamiyo bile birde fatura kesmediniz neden insallah sagligimdan olmam giden para olsun saglik geri gelmez ilkdefa ictim ne tatli ne aci sutle icemedigim icin bir bardak sicak suyla ictim

 121. Ferihan

  2 Aralık 2016

  Tadi guzel fena degil bunu icerken diyetime dikkat etmek zorundamiyim admin kardes yardimci olursan sevinirim simdiden tesekkrler

 122. Duygu

  2 Aralık 2016

  Yeni aldım ürünü denicem ama suylamı sütlemi kullanılıyo onu anlayamadım

 123. admin

  3 Aralık 2016

  Süt ile kullanılması önerilir duygu hanım.

 124. Emine

  4 Aralık 2016

  Sipariş etmeyi gerçekten çok istiyorum çünkü okuduğum yorumlar çok çok iyiydi. Ama bi kaç yerde sahtesinin üretildiği ve satıldığı alanlarında memnun kalmadığını okudum. Bu ürün orjinal ürün mü? Bide ürünün arkasında durup yorumları cevaplamanızı takdir ediyorum. Kullanan arkadaşlar lütfen yorum yazsın ona göre sipariş vereceğim.

 125. M. Koray

  4 Aralık 2016

  Merhaba arkadaşlar bu ürünün orijinal olup olmadığını anlamanın tek yolu 1kereye mahsus 99tl+8tl ye göz kapayıp vermek zaten günümüzde artık çoğu evde sabah kahvaltısı yapılmıyor kari koca çalışanlarımız var yataktan kalk üstünü giy servis derdi ama eğer bu ürün gerçekten dedikleri kadar hem tok tutuyorsa İnan’ın 99 tl ye bedava ben aldım benim pek kilo problemim yok 180 boyunda 86 kiloyum ama eğer istediğim gibi olursa falan düşersem ben bu ürünü daima kullanırım saygılarla

 126. N.AYDIN

  6 Aralık 2016

  1 kutu kaç gram, yada kaç günde bitiyor. ???

 127. admin

  6 Aralık 2016

  1 kutu ağırlık olarak 100 gramdır. 20-30 gün arası gitmektedir bir kutusu.

 128. Cemre

  6 Aralık 2016

  18 yaşından küçükler sipariş verebiliyor mu birde kadınlar için sabah kaç kaşık kullanılmalı .

 129. Necla

  7 Aralık 2016

  Ürünü almak istiyorum fakat farklı farklı sitelerde iyi yorum yapılıyor yorum atanlar cevrenizden mi yoksa benim gibi bir birey mi inanamıyorum. Hele ki türkiyede artan dolandırma olaylarından sonra korkuyoruz haliyle. Neden eczanelerde satılmıyor. Merak ediyorum beni cevaplandırırsanz sevinirim.

 130. admin

  7 Aralık 2016

  Necla Hanım, Diğer sitelerle ilgimiz yok yorumlar hangi koşullarda yapılmakta bunu biz bilemeyiz. Fakat sitemizde gördüğünüz gibi sizlerden gelen yorumları yayınlamaktayız. Eczanelerde neden satılmıyor konusuna gelince bu tür ürünler gıda takviyesi olduğu için üreticisi ya da getirici firmaların onlarla olan anlaşmalarına bağlıdır. Ya da hangi mecrada satmak istediğine bağlıdır. Gıda takviyeleri ilaç statüsüne girmez bu yüzden marketlerde, internette v.s gibi yerlerde de satılmaktadır. Tabiki günümüzde bunu kötü niyetle kullananlarda yer almaktadır. Bu yüzden orijinal ürün tercihinde bulununuz.

 131. Gamze

  7 Aralık 2016

  6 ay emzirme döneminden sonra hem chocolate slim kullanıp hem emzire bilir miyim

 132. admin

  8 Aralık 2016

  Emzirme dönemi bitene kadar kullanmayınız Gamze Hanım.

 133. Mustafa koray

  7 Aralık 2016

  Arkadaşlar ürün geldi 3 günde daha açıp kullanmadım ama faturalı bi ürün fatura kargo poşetinin üstünde üründe ayni resimde gördüğünüzün aynısı yabancı yazılar var kullaniyim hepsi bitince tekrar yazacağım ama ben spor yapıyorum ben bu ürünü tokluk hissi veriyor diye aldım bakalım 15 20 gün sonra tekrar yazicam

 134. Ayşe

  7 Aralık 2016

  Merhaba, geçen hafta 2+1 paket elime ulaştı ve birinci paketi açtım. Ancak ilk paketi açtıktan iki gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Kalan 2 paketi geri göndersem parasını iade edebilir misiniz?

 135. admin

  8 Aralık 2016

  Ayşe hanım sitemizden aldıysanız bilgi hattımızı arayarak arkadaşlarımıza durumu anlatın açılmayan kutular için sizlere yardımcı olacaklardır.

 136. Bahar

  8 Aralık 2016

  Arkadaşlar selam, benim ürünü kullandığıma 3 -4
  Gün oldu ve fark etti, gıdı gitti. Tok tutuyo
  Tabi bunla beraber yediklerime de dikkat ediyorum
  Özellikle akşam yemeğini hafif geçiştiriyorum
  Ben bile yüzümde incelme görüyorum
  Kullanmaya devam

 137. Cemre

  10 Aralık 2016

  18 yaşından küçükler sipariş verebilir mi ?

 138. ERDAL

  17 Aralık 2016

  Ürünü uzun süre mesela 3 ay hergün kullanabilirmiyiz

 139. Melih

  18 Aralık 2016

  18 yasindan kucuk olanlardankullana bilirmi

 140. admin

  23 Aralık 2016

  Melih bey, 18 yaşından küçükler için önermiyoruz.

 141. Nuhat gőn çetiner

  21 Aralık 2016

  Sonuc alan var mi kullanip da

 142. Duygu

  22 Aralık 2016

  Siz burda günde bir kez yazmışsınız ama callcenter daki bayan sabah akşam diyor nasıl kullanacagız

 143. admin

  23 Aralık 2016

  Günde bir defa Duygu hanım. Kahvalti yerine kullanmanız önerilir.

 144. Nese

  27 Aralık 2016

  Kullanmak istiyorum ama korkuyorym kullananlar yorum atabilir mi

 145. ŞENAY

  28 Aralık 2016

  Merhaba;Ben migren hastasıyım ve çikolata tetikleyici acaba bu ürünü kullanabilirmiyim.ayrıca başka sitede orjinal biziz diyor burada da siz aynı şeyi söylüyorsunuz.Nasıl anlıcaz hangisi doğru :(((

 146. admin

  29 Aralık 2016

  Ürün içerisinde çikolatanın yapımında kullanılan kakao vardır. Tetikleyici bir durum varsa kullanmanız önerilmez Şenay hanım.

 147. atiye

  28 Aralık 2016

  Ben almak istiyorum ama orijinal değilse kapıda değiştirebilirmiyim

 148. admin

  29 Aralık 2016

  Orijinal değilse ürünü iade alırız Atiye hanım.

 149. Soner

  29 Aralık 2016

  Ürünü kullanmaya başladıktan sonra istediğimiz zaman kesebilirmiyiz yoksa belli bir müddet kullanmalımıyız.

 150. admin

  29 Aralık 2016

  Soner Bey kullanımı yeterlidir derseniz kullanımı bırakabilirsiniz.

 151. Hava

  2 Ocak 2017

  Arkadaşlar bu ürünu alanlar artık yazsalarda bizde bilgilensek yani lütfen merak ediyoruz siParis vermek için sizi bekliyoruz

 152. Nagehan

  2 Ocak 2017

  Kullanan arkadaşlar daha sonra yorum yaparım diye yazmislardi. Ama henüz yorum yapan olmamış. Yorumlarınızı bekliyoruz. Admin seni de tebrik ediyorum.

 153. Soner

  3 Ocak 2017

  Sadece bayanlar mı kullanabiliyor ? Erkeklerde aynı etkiyi alabiliyor muyuz

 154. admin

  4 Ocak 2017

  Soner bey, chocolate slim ürünü erkek ve bayan kullanımı için uygundur. Kullanımda bir değişiklik var sadece bayanlar 1-2 kaşık kullanırken erkekler için kutu üzerinde önerilen kullanım 2-3 kaşıktır.

 155. Hilal

  3 Ocak 2017

  Merhaba ben 5 ay once gastirit baypas yani morbit obezite ameliyati oldum bu ürünü alsam kullanmam da sakinca olurmu acaba ? Bilgilendirirseniz sevinirim

 156. admin

  4 Ocak 2017

  Sayın Hial ve Merve Hanım, daha önce de ifade ettiğimiz gibi rahatsızlığı olan kişiler doktorlarına danışmalıdırlar. Doktorlarına danışmadan hiç bir şekilde kullanmamalıdırlar. Bu tür soruların yeri hekimler olup burası satış sitesi olup bu konularda net bilgi sahibi değiliz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 157. Meryem

  4 Ocak 2017

  Böbrek rahatsızlığı olan kullanabilirmi?

 158. Aysima

  6 Ocak 2017

  Açıkçası merak ettim fakat soru işareti var aklımda güvenilir mi ? ?! Kullanıma fayda gören var mi

 159. Gamze

  6 Ocak 2017

  Bende almak istiyorum ama yorumlardan kullanan olmadigi gozukuyo gercekten faydasi varmi acaba kullananlarda yorum yaparsa sevinirim

 160. serdar

  6 Ocak 2017

  Emziren bayanlar kullanir bilirmiyi acaba

 161. admin

  6 Ocak 2017

  Serdar Bey emziren anneler emzirme dönemi boyunca kullanamazlar.

 162. Emine

  7 Ocak 2017

  Ben kullanıyorum şuan

 163. AYSUN

  7 Ocak 2017

  Mrb ben daha önce bazı ürünler denedim çok kısa bir süre fakat hiç bir etki göremediğim için bıraktım nedeni ben troid ameliyatı oldum her sabah ilaç alıyorum bu tür ürünlerin troid ameliyatı geçirenler için pek bir etkisi olmuyormuş bu ürün bu konuda net sonuç verirmi ona göre sipariş verecem

 164. Ebru yılmaz

  7 Ocak 2017

  Ortalama bir kutuyla kaç kilo verebiliriz acaba

 165. Eren

  7 Ocak 2017

  Merhaba, tozu karıştırdığımız süt sıcakmı olmalı.

 166. admin

  7 Ocak 2017

  Eren hanım sütün ılık olmasını tavsiye ederiz.

 167. Ahmet

  7 Ocak 2017

  Merhaba almak istiyorm ürün hakknda bilgi verr misiniz

 168. ipek

  7 Ocak 2017

  Emine hanim bi faydasini goruyomusunuz acaba

 169. ipek

  7 Ocak 2017

  Mrb admin tozu hangi kasikla eklemeliyiz tatli kasigimi cay kasigimi yoksa norml yemk kasigiylami?

 170. admin

  9 Ocak 2017

  İpek hanım tozu tatlı kaşığı ile süte karıştırmanız gerekmektedir. Tatlı kaşığı bir ya da 2 kaşık olarak.

 171. Eren

  8 Ocak 2017

  Ben bugün kullanmaya başladım

 172. Eren

  8 Ocak 2017

  Ve hanım değil erkeğim.

 173. Hatyja

  9 Ocak 2017

  Hâlâ indirim fırsatları devam ediyormu

 174. admin

  9 Ocak 2017

  İndirimlerimiz ve kampanyalarımı sürmektedir sayın Hatyja.

 175. Melek

  10 Ocak 2017

  Ben 2+1 aldim sizin belirttiginiz numaradan degil ama baska bir numaradan bilgilerimi aldilar suan elimde ama sizdeki yorumlari okuyunca acaba kandirildim mi dedim ve size sormak istedim kutunun uzerinde gercek olup olmadigini kontrol etmek icin bir sey bakmalimiyim uretim olsun yani gercek chocolate slim aldigima eminmiyim

 176. admin

  10 Ocak 2017

  Melek hanım ürün üzerinde hologram numarası yer alması gerekir ve aynı zamanda ürünün faturalı size ulaşması gerekmektedir.

 177. Melek

  10 Ocak 2017

  Faturali gelmedi o zaman iademi etsem
  Lutfen yardimci olur musunuz

 178. Sibel

  10 Ocak 2017

  Lutfen kullananlar yorum atabilirmi? Kulananlar varsa yorumlarinizi bekliyorum

 179. admin

  11 Ocak 2017

  Melek hanım fatura yoksa iade ediniz ürünü.

 180. Aslı

  11 Ocak 2017

  Merhaba benim böbrek taşım var kullanabiliyormuyum acaba birde bayanlar için iki kaşık demişsiniz olduda doZ fazla agıldı herhangi bir zararı yada yan etkisi varmı acaba birde kaç günde geliyor ürün

 181. admin

  12 Ocak 2017

  Aslı hanım önerilen kullanım üzerine çıkmamanız önerilmektedir. Kutu üzerinde tavsiye edilen miktarın üzerine çıkmanız istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Böbrek taşı sorusuna da daha önce bahsettiğimiz gibi bu tür soruları doktorlarınıza danışınız.

 182. Emine

  12 Ocak 2017

  2 yasında kızım var ve emzırıyorum emzıren anneler kullana bılırmi

 183. duygu

  13 Ocak 2017

  ne kadar doğru acaba

 184. Arzu

  14 Ocak 2017

  Ben tek bobrekliyim geçen sene abime bobrek verdim aynı zamanda gastronit ve migren hastasıyım kullanabilirmiyim acaba admin

 185. admin

  15 Ocak 2017

  Arzu hanım öncelikle geçmiş olsun, kullanmanız önerilmez.

 186. Seda

  15 Ocak 2017

  Merhaba onceki yorumlarda kalp damar hastalarina onermeyiz demissiniz.Varis tedavisi goruyorum.Kullanmamda bir sakinca var mi?

 187. admin

  15 Ocak 2017

  Tedavi gördüğunüz hekime danışınız.

 188. Seda

  15 Ocak 2017

  Şunu sormak istiyorum bu ilaci kimler kullanamaz.Ben tedavi gordugum hekime elbette sorarim ama o nerden bilsin urunu iceregini…Bunu sizin cvplamaniz gerekiyor.Bu urünu su kisiler kullanmamalidir diye..

 189. admin

  17 Ocak 2017

  Seda hanım biz genel olarak hamile, emziren anneler, kalp damar rahatsızlığı bulunananlar, tedavi görenler ve ilaç kullananlar dahil kişilerin kullanmasını önermiyoruz. Bunun dışında içeriği zaten anasayfa üzerinden verilmiştir. Biz doktor değiliz. Rahatsızlığı olan kişilerin mutlaka hekimine danışması gerekmektedir.

 190. Serdal

  15 Ocak 2017

  Kargo kac günde gelir ben sivasin sarkisla ilcesinde kaliyorum

 191. admin

  17 Ocak 2017

  Serdal Bey kargo 2-3 gün içerisinde size teslim edilir.

 192. buket

  15 Ocak 2017

  Admin bey cvp versenize. Sizi bekliyorum

 193. dilan

  15 Ocak 2017

  Herkes soru soruyor kimse kullandım da fayda gördüm demiyor ahh admin ah aydinlat bizi

 194. Derya

  15 Ocak 2017

  Ben 16 yaşındayım ve chocolate slim alıp içsem benim içşn bir zararı olurmu

 195. admin

  17 Ocak 2017

  Derya hanımdaha önce de belirttiğimiz gibi 18 yaş altı kişiler için önerilmemektedir.

 196. Pervin

  17 Ocak 2017

  Ya ben siparişi yanlışlıkla iki kere vermişim ama ben sadece 1 kutu istiyorum

 197. admin

  18 Ocak 2017

  Pervin hanım zaten aranınca 2 kere doldurduğunuzu size ileteceklerdir. O zaman ben sadece bir tanesini istiyorum derseniz ona göre gönderim yapılır.

 198. Ebru

  17 Ocak 2017

  Merhaba bu ürünü bende almak istiyorum ama çocuk emziriyorum bi zararı varmi

 199. admin

  18 Ocak 2017

  Ebru hanım emizren annelere önerilmez.

 200. Belma

  18 Ocak 2017

  Merhaba ben seker hastasi tip 1 diyabetim bu urunu kullanmamda bi sakinca olurmu goruntu denemek istedim diyabete uygunmudur iceriginin cikolata oldugunu biliyorum ama

 201. admin

  18 Ocak 2017

  Belma hanım kullanmanız sakıncalı olabilir bu yüzden önermemekteyiz.

 202. gümüş

  19 Ocak 2017

  dün ürün geldi bana fakat ben 5 kutu aldım 289 olması gerekirken 299 ödedim ve faturasıda yoktu ürünün üzerinde barkodda yok ama buğün kullanmaya başladım tadı çok kötü değil ama tam çikolata gibide değil kullancam ilerleyen zamanlarda yorum yazarım

 203. admin

  19 Ocak 2017

  Gümüş hanım, eğer sitemizden aldıysanız lütfen bir sipariş formu doldurun. Yanlışlık olmuş olabilir fazladan alındıysa ücretinizi hesabınıza iade ederler. Fatura bazen yolda düşebiliyor bunu belirtirseniz size kesilmiş olan faturanın diğer nüshasının mailini ya da adresinize teslimi sağlanır.

 204. gümüş

  19 Ocak 2017

  evet bu siteden aldım faturayı mail adresime atarsanız sevinirim memlun kalırsam arkadaşlarımda sipariş vercek

 205. Hande Güney

  21 Ocak 2017

  Sipariş verdim ama şimdi vazgeçtim sadece 10 dak önce verdiğim siparişi nasıl iptal edebiliyorum acaba?

 206. admin

  21 Ocak 2017

  Sizi arayınca arkadaşlar iptal etmelerini söylerseniz iptal edilir.

 207. Ece

  23 Ocak 2017

  Kahvaltı öğünün yerine mi içiliyor acaba öyle duymuştum.Ancak bazı sitelerde günde iki kez kullanın diyor.Bilgi verebilir misiniz??.Bir de kaç kaşık kullanılıyor ?

 208. admin

  24 Ocak 2017

  Sabah öğünü yerine geçer 1-2 kaşık kullanabilirsiniz. Dileyen akşam yemeği yerine de kullanabilir ama biz günün tek öğünü öneriyoruz.

 209. Sümeyra

  23 Ocak 2017

  Sizi arıyorum ama ulaşamıyorum. Cuma günü 6’da sipariş verdim. Ama pazartesi günü elime gecerse iyi olur dedim. Yarından sonraki günler yokum çünkü. O yazdığım adres te degilim. Bunu söylemek icin arıyorum ama ulaşamıyorum. Beni aramaniz icin numara da biraktim ama aramadınız. Yardımcı olur musunuz?

 210. admin

  24 Ocak 2017

  Sümeyra hanım kargo çıkışları 16:00’a kadar olduğundan ve cuma günü sipariş verdiğinizden sipariş çıkışı pazartesi günü olacağından ve pazartesi günü elinize ulaşmasını istediğinizden dolayı sanırım çıkış gerçekleştirilemedi. Ama tekrar istiyorsanız bir form doldurun şimdiki adresinize gönderelim.

 211. remy

  23 Ocak 2017

  Merhaba, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin’e gönderiyor musunuz?

 212. admin

  24 Ocak 2017

  Merhaba Türkiye dışına kargo gönderimimiz yoktur. Teşekkür ederiz.

 213. Naime

  25 Ocak 2017

  Sadece sabah mı kullanılıyor?Diğer öğünlerde herşey yiyebiliyormuyuz

 214. admin

  27 Ocak 2017

  Yediklerinize dikkat etmezseniz bu tür gıda takviyelerinin size sağlayacağı bir şey yoktur.

 215. Deniz

  26 Ocak 2017

  Ürünün yan etkileri var mı

 216. admin

  27 Ocak 2017

  Deniz hanım şu ana kadar bunla ilgili bir şikayet tarafımıza iletilmemiştir.

 217. gozde zantur

  26 Ocak 2017

  Koah hastalari kulanabiliyomu bu urunu kulansam

 218. admin

  27 Ocak 2017

  Koah hastalarına kullanmaları önerilmez.

 219. Esin

  26 Ocak 2017

  Merhaba,karaciğerde büyüme ve yağlanma var. Bu ürün kullanıldığında karaciğeri yorar mı ?

 220. admin

  27 Ocak 2017

  Sayın Esin hanım daha önce de belirttiğimiz gibi bu tür rahatsızlığı olan kişiler bu tür soruları sorması gerektiği yer doktorlardır. Bizim burada bu konuyla ilgili yorum yapma ya da yönlendirme yapma gibi bir olanağımız yok çünkü doktor değiliz. Kronik rahatsızlığı olan kişiler içeriğini doktorlarına sorarak kullanmalıdır saygılarımızla.

 221. gümüş

  26 Ocak 2017

  ben bir haftadır sadece sabahları içiyorum kendimi dinç hissediyorum halsiz ve yorgun degilim eskisi gibi tadı güzel içtikten sonra bir süre iştahı kesiyor ögle ve akşam yemegimi yiyorum iki ay olduktan sonra tekrar yorum yazacağım.

 222. ayten

  28 Ocak 2017

  bu urunu kac yasindakiler kullanabilir yas araligi nedir ve siparis verdikten kac gun sonra gelir

 223. admin

  30 Ocak 2017

  Ayten hanım 18-55 yaş aralığı kullanabilir. En geç 3 iş gününde elinize ulaşır.

 224. Melike

  30 Ocak 2017

  Merhabalar 8yaşinda obezite sınırında bir cocugum var.kullanabiliriyiz.herhangibir rahatsizigi yok.

 225. admin

  30 Ocak 2017

  Sayın Melike hanım, 18 yaş altı için önermiyoruz. Çocuklarınıza kullandırtmayınız.

 226. aleyna

  30 Ocak 2017

  mehaba astım hastasıyım almamda sakınca varmıdır acaba:))

 227. admin

  30 Ocak 2017

  Sayın Aleyna, kullanmanız sakıncalı olabilir.

 228. Another

  1 Şubat 2017

  Kapıda ödeme talep edip kargo şubesine istesek orda ödeme yapsak olur mu

 229. admin

  3 Şubat 2017

  Sayın Another adlı ziyaretçimiz, sipariş verirken bunu bize iletirseniz talebiniz doğrultusunda işlem gerçekleştirilir.

 230. SİNEM

  1 Şubat 2017

  gün boyu geç saatlere kadar oturarak bilgisayar başında çalışmak zorunda kalıyorum..egzersiz ve spor yapmadan bu ürünü kullansam fayda sağlarmıyım?

 231. lalin

  1 Şubat 2017

  gumus hanim kullanmaya basladiniz bilgi verirmisiniz

 232. Nur

  2 Şubat 2017

  Merhaba…Ben bu ürünü ilk defa şimdi görüyorum. Daha öncede yine bu tarz ürünlere yakın çaylar vs kullandım ama midemde inanılmaz ağrılara yol açtı zaten bir süre sonrada rahatsızlık geçiren insanları duyduk. Ne kadar güvenli ürününüz. Sonuçta burda bir dünya insan kullanmak istediğini dile getiriyor ve gerçekten %100 zararsız diyebiliyormusunuz. Yarın birgün bu üründen dolayı ciddi rahatsızlık yaşandığı zaman bu sorumluluğu üzerinize alabilecekmisiniz? Bunun garantisini verirseniz eminim ben gibi herkez kuşku duymadan alır çünkü insanların en büyük korkusu bu yoksa 100-200 lira hiç birşey değil. Herhalde fatura üzerinde sizinde bilgileriniz yer alıyordur değilmi gizli saklı yapılmıyordur bu iş. Çünkü memnun kalmadığımızda karşımızda muhattap olacak kişi bulamıyoruz da. Beni yanlış anlamayın daha önce yaşamış olduğum sonuçlara dayanarak yazıyorumki en azından içimiz rahat olsun sonuçta insan canı önemli burda. Kolay gelsin.

 233. admin

  3 Şubat 2017

  Sayın Nur hanım, içerik zaten açıkça verilmiştir. İçeriği bitkisel bir takviye ürünüdür. Ayrıca kimler kullanabilir ya da kullanması sakıncalı olan kişileri açıkça yazdık. Güvenli olduğuna inandığımız ürünlerin satışını yaparız sadece. Zaten ürünler faturalı gönderilir ve tabi ki fatura da kendi bilgilerimiz yer almaktadır. Neden kendimizi riske atalım ki. Şu ana kadar sitemizden satın alıp ta bana yan etkisi oldu diye şikayette bulunmadı.Bu yüzden şimdiye kadar bir yan etkisi görülmemiştir diye bilgi vermekteyiz. Görüyorsunuz en azından herkese cevap vermeye çalışıyoruz.Memnun kalmadığınız takdirde tabi ki bunun yasal kanun çerçevesinde hallederiz. 15 gün içerisinde kullanılmamış paketi iade alınır. Bazı yerlerde satın alırken yok ne zaman isterseniz diye söyleniyor bu tür şeylere inanmayınız.

 234. Şevval

  2 Şubat 2017

  Acaba yaş sınırı var mı?

 235. admin

  3 Şubat 2017

  Sevval hanım 18 yaşından küçüklerin ve 50 yaşını aşmışların kullanmasını önermiyoruz.

 236. Zeynep kuzu

  2 Şubat 2017

  Merhaba biraz evvel sipariş için tıklayın denen bir sayfada tıkladım beni aradılar fiyatlar aynı fakat sizin sitede yazan numarayla alakası YÖK ve gönderimleri kurye ile oluyormuş.bunu almamalımıyım 0212711…..devam edendir numaradan arandım.

 237. Zeynep kuzu

  2 Şubat 2017

  Ayrıca 11 aylık bebeğim var emziriyorum dedim bana 5 aydan sonra kullanılıyor dediler şuan burda okuduklarından sonra korkmaya başladım.burda emzirenlerde tolerans YÖK kullanımı yasak yazıyor

 238. admin

  3 Şubat 2017

  Sayın Zeynep Kuzu, Bu tür takviye ve vitamin ürünleri doktor kontrolü olmadan kesinlikle önermiyoruz emzirme dönemi boyunca. Ayrıca numaramız sitemizdeki numaradır bunun dışında sabit numara kullanmamaktayız ve sadece yurt içi kargo ile gönderim yapmaktayız.

 239. Seda

  4 Şubat 2017

  Ya bu ürünü aldım. Ama poşet çay gibi 30 tane poşet ambalajın içine koymuşlar. Yani oyle kaşıkla alabileceğim gibi bi toz değil. Paket paket. Neyse umarım anlatabildim… Ayrıca üstünde “bir poşet bitkisel karışımlı tozu bir çay bardağı sıcak suya karıştırıp içiniz.” yazıyo. Süt değil miydi o? Ve eğer sütse sıcak mı soğuk mu? Ayrıca 15 yasındayım. Bi sıkıntı olmaz herhalde.
  Teşekkürler

 240. admin

  7 Şubat 2017

  Seda hanım sanırım basşka yerden almışsıınız çünkü bizim ürünümüz poşet poşet değil içerisinde toz var. Bunu almış olduğunuz yerle görüşünüz. Bunun dışında eğer 15 yaşında iseniz kullanmayınız biz önermiyoruz kesinlikle.

 241. bilal

  4 Şubat 2017

  ya kullanan yok mu bunu herkez ya sipariş vermiş ya da düşünüyor gerçekten kullanan varsa yazsın

 242. oguzhan

  5 Şubat 2017

  öncelikle merhaba
  bikaç internet sitesinde ürünün faturasız geldiği şeklinde yorumlar okudum bu birincisi
  ikincisi ise bu ürün yurt dışında etkili bi ürünmüş kutu arkasında üretim yeri ADANA olarak yazılmış şekilde gelmiş
  üçüncüsü ise chocolate yazmasına rağmen beyaz yeşil çay şeklinde çıkıyor içerik demişler bu sorularıma yanıt istiyorum teşekkürler.

 243. admin

  7 Şubat 2017

  Sayın Oğuzhan Bey, Daha öncede belirttiğimiz gibi ürünlerimiz faturalı ve hologramlı olarak gönderilmektedir. Bizim ürünümüzde hiç bir şekilde Adana üretim yeri yazmamaktadır.3. soru ise ürün adı üzerinde chocolate olduğu için yeşil çay ya da peynir suyu gibi içerikler içermez. Bu ürün ismiyle satılan birden fazla takviye ürünü var hepsinin içeriği farklı ürünümüz resimde görüldüğü gibi kırmızı kutu şeklinde gönderilmektedir.

 244. Zeynep

  5 Şubat 2017

  Mrb
  Ben aldım ama kutunüzerinde savah akşam yeteri miktarda kullanınız yazıyor.yemekten yarım saat öncr sabah ve akşam dıyor.ama sız burda günde bir demişiniz.ve tatlı kaşıgı olarakmı ölçü?lütfen bilgilendirirmisiniz acil

 245. admin

  10 Şubat 2017

  Zeynep hanım bizim sattığımız kutu üzerinde kahvalti yerine bir kere yazıyor. Başka yerden başka bir ürun almış olabilirsiniz.

 246. Ülkü Zeynep

  6 Şubat 2017

  Ben 18 yaşındayım damar yolu tıkanıklığı hastalık riskini taşıyorum sivilce ilacı kullandım ve 20 klo aldım şuan 65 kloyum aşırı kloluyum bende kullanabiliyor muyum yas sınırı veya bu rahatsızlıkdan dolayı bana zarar verir mi ? Aradım sürekli meşgul çalıyor .

 247. admin

  7 Şubat 2017

  Sayın Ülkü Zeynep lütfen doktorunuza danışmadan takviye ürünlerini kendi başınıza kullanmayınız.

 248. Buse

  6 Şubat 2017

  18 yaş altı için zararlı mı ? ayrıca 1 paket 2 kişiye yeter mi ? annemle beraber kullanmayı düşünüyorum.

 249. admin

  7 Şubat 2017

  Buse hanım 18 yaş altına önermiyoruz. Bir kutu ancak bir kişiye yeterli olur.

 250. Kübra

  7 Şubat 2017

  Ürün nereden geliyo acaba Türkiye mi yurt dışı mı

 251. zuhal

  7 Şubat 2017

  Bir kutu kaç günlük kullanım içindir acaba bilgi verirmisiniz ve türkiyenin heryerine gönderim yapiyormusunuz

 252. admin

  7 Şubat 2017

  Zuhal hanım ortalama 15-20 gündür bir kutunun kullanımı. Türkiye’nin her yerine gönderim yapabilmekteyiz.

 253. Didem

  7 Şubat 2017

  Süt ile sıcak olarak mı tüketmemiz gerekiyor?

 254. admin

  10 Şubat 2017

  Ilık olarak tuketebilirsiniz. Ne kaynar ne de soğuk.

 255. Didem

  7 Şubat 2017

  ve ayrıca yanında gelen ” in an instant ” yazan ürün nedir , ne için kullanılır?

 256. admin

  10 Şubat 2017

  Didem hanım kırışıklık kremi gelen hediyeniz.

 257. ozlem

  8 Şubat 2017

  Ben 41 yaşındayım tiroit hipertansiyon var ilaç kullanıyorum rica ediyorum yanıtlayan ben kullaabilrmiyim şimdiden tsk iyi gunler

 258. admin

  10 Şubat 2017

  Özlem hanım, lutfen doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

 259. Gülcan

  8 Şubat 2017

  Benim Çocuğun bir buçuk yaşın da kullansam yinede de Çocuğuma zararı olur mu

 260. admin

  10 Şubat 2017

  Halen emziriyorsanız kullanmayınız.

 261. özlem

  9 Şubat 2017

  ne kadar süre kullanmamız lazım

 262. admin

  10 Şubat 2017

  Özlem hanim istediginiz zaman kullanmayı bırakabilirsiniz.

 263. selami

  9 Şubat 2017

  Siparis verdim ama yanlislikal 2 defa olfu ariyorum bakan yok nasil yapcam yardim lutfen

 264. admin

  10 Şubat 2017

  Selami bey burdan sipariş verdiyseniz zaten aranacaksınız. O zaman soracaklar size zaten. Günün bazı saatleri çok meşgul olabiliyor bu yuzden telefonlar bekletmeye alınabiliyor.

 265. Cemre

  9 Şubat 2017

  Eve kargo gönderimi değilde evimize en yakın ptt kargo şubesini gönderim yapabiliyor musun ptt’ sen alsak olur mu ?

 266. admin

  10 Şubat 2017

  Cemre hanım sadece yurt içi kargo ile gönderim yapabilmekteyiz. Yani yurt içi kargo şubesi olabilir.

 267. Arzu

  10 Şubat 2017

  Ben kktc de yaşıyorum bu ürünü nasıl temin edebilirim?

 268. admin

  10 Şubat 2017

  Kktc’ye gönderim yapamamaktayız. Oradaki takviye ürünü satan yerlere sorabilirsiniz.

 269. Cemre

  10 Şubat 2017

  En yakın yurtiçi kargo şubesine gönderim yapılabiliyor mu ?

 270. ipek

  11 Şubat 2017

  Benim sezaryen sonrasi gobekte sarkma oldu onun icinde etkili olur mu acaba olacagini bilsem hemen siparis vercem

 271. Nazlı

  12 Şubat 2017

  Selam ben azerbaycanda yasiyorum sizden azerbaycana sifaris etmek olurmu ?

 272. Tolgahan

  13 Şubat 2017

  Merhaba siparis verdigim sırada ödeme seceneginde bir yanlislik yaptim bu secebegi duzeltmem gerekiyor nasil yardimci oluyorsunuz

 273. admin

  14 Şubat 2017

  Sayın Tolgahan, Müşteri temsilcilerimiz siparişin size ait olup olmadığını teyit etmek için sizi arayacaktır. O zaman iletirseniz bize durumu gerekli işlemler yapılır.

 274. Busra

  14 Şubat 2017

  Ben cipralesk kullanıyorum attı depresyon sakıncası varmı bu ürünü kullanabilirmiyim

 275. admin

  14 Şubat 2017

  Başka bir ilaç kullanıyorsanız lütfen kullanmayınız. Büşra hanım aksi takdirde etkileşim yaparak yan etki gösterme ihtimali doğurabilir.

 276. Burak

  14 Şubat 2017

  Merhaba şu ana kadar bir yan ekkisi görülmemiş demişssiniz istanbulda magazanız nerede aca adres alabilirmiyiz?

 277. admin

  14 Şubat 2017

  Tabiki bir arama talebi formu doldurunuz. Arkadaşlar size açık adres versin.

 278. Arife

  14 Şubat 2017

  Chocolate Slim aldım yaklaşık 15 gün oldu etkisini goruyorum fakat iki siparis verdim bir kutunun icecegi rengi farklı çıktı acaba farklılık var mı

 279. admin

  17 Şubat 2017

  Sanırım son gelen ürünlerde kakao oranı artırıldı. Etkisini artırmak için.

 280. esma altin

  15 Şubat 2017

  Arkadaşlar bugün 2.günüm kullanmaya başladım ama tatlı kaşığı ile mi kullanicaz bilemedim. Sabah yok tutuyor ben her ihtimale karşı su içiyorum bolca. Sonuçları yazarım size.

 281. admin

  17 Şubat 2017

  Esma hanım tatlı kaşığı ile kullanmanız gerekmektedir.

 282. Cemre

  15 Şubat 2017

  En yakınyurtiçi kargo şubesine göndermenizi istesem nasıl bildiricem bunu size sipariş verirken mi arayıp mı söyleyeceğim yoksa sipariş kısmında açıklama kısmı var ise oradan mı ?

 283. admin

  17 Şubat 2017

  Sipariş verirken söylemeniz yeterli olacaktır Cemre hanım. Yada sipariş formu doldururken adres kısmına yazabilirsiniz.

 284. Zeynep

  15 Şubat 2017

  Bugün elimize geçti internetten araştırdım sabah öğünü olarak yazıyor ben akşam öğünü olarak kullansam olur mu?

 285. admin

  17 Şubat 2017

  Kutu üzerindeki talimatname de sabah öğünü yerine kullanın diyor. Bizde bunun dışında malesef bir öneride bulunamıyoruz.

 286. Zeynep

  15 Şubat 2017

  İlla ki sabah içmemiz gerekiyorsa içtikten ne kadar zaman yiyip içmicez çay da mı içmicez?

 287. admin

  17 Şubat 2017

  Öğle yemeğine kadar yemek yememeniz önerilir.

 288. Ayca

  16 Şubat 2017

  Merhaba admin bey ben bu ürünü gerçekten çok almak istiyorum ama bazı sitelerde de olumsuz şeyler duyduğum için gerçekten ikilemde kalıyorum Ban bu ürünün %100 ise yaratacağına dair bir söz veya açıklama yapar mısınız bu konu hakkında garanti verir mısınız?

 289. Eyüp

  16 Şubat 2017

  Bu ürünün 2+1 olanını aldım iki üç gün oldu şimdi sorum çikolata deniliyor ne renk ne tad olarak çikolatayla alakası yakından uzakdan yok kutu başka sitede başka kullanım talimatları var hangisine uyucaz bide tokluk hissi falan hiç bişeyini görmedim daha bi bilgi verirseniz ?

 290. admin

  17 Şubat 2017

  Eyüp Bey, Sitemizde satılan ürünün rengi de tadı da çikolatadır. Başka sitelerde satılan ürünle ilgili bilgimiz yok. Şu ana kadar bizden alıp ta yok rengi benzemiyor ya da tadı benzemiyor diye bir şikayet almadık. Hatta sizin bu yorumunuz üzerine bir kutuyu açıp rengine baktık yani net şekilde kakao kokusu ve rengi var zaten.

 291. Arzu

  16 Şubat 2017

  Kktc ye ulaştırma şansımız var mı?

 292. Zeynep

  17 Şubat 2017

  Ya ben sipariş verdim buradan ama şehir yazmadım işleme alındı mı acaba sipariş bide kesin etkisi var mı?

 293. admin

  21 Şubat 2017

  Müşteri temsilcileri eksik bilgi girdiyseniz sizi arayıp zaten düzeltecektir.

 294. Eyüp

  18 Şubat 2017

  Tamamda efendim numaralar aynı rengi sarı bu ürünün gerçekten de sizin dediğiniz gibiyse mahkemeye taşınılacak bu konu?

 295. Burçak

  18 Şubat 2017

  Kullananlar nasıl gidiyor çok merak ediyorum kullanıcı yorumu gelmeden sipariş vermem…

 296. RABİA

  19 Şubat 2017

  bende aldım bilmiyorum açıkçası verirmiyim kilo merak konusu

 297. Merve

  19 Şubat 2017

  Bu üründen kullanmak istiyorum yorumları okuyunca aklım çok karıştı bağzıları iyi bağzıları kötü yorum yazmış gerçekten işe yarıyor mu bana net bilgi verebilirmisiniz rica etsem

 298. Ozan

  19 Şubat 2017

  Bir kutu ürün kaç gün gidiyo acaba tahmini olarak

 299. MEHMET

  19 Şubat 2017

  mrb bu ürünü sabah kullanacagız demişsiniz sabah kullandıgımızda kahvaltı yapmayacakmıyız

 300. admin

  21 Şubat 2017

  Mehmet bey öğün yerine kullanılan gıda takviyesi özelliğine sahiptir ürün yani sabah kullanınca kahvaltı yapmayacaksınız.

 301. Necla

  20 Şubat 2017

  Bu ürünü kullanan kimse YÖK mü aranızda hep soru şeklinde yorumlar olmuş

 302. Halema

  20 Şubat 2017

  Chocolate slimi süt yerine sıcak su ile hazırlayabilir miyim?

 303. admin

  21 Şubat 2017

  Dİlerseniz sıcak su ile de hazırlyabilirsiniz fakat önerilen süt ile kullanımıdır.

 304. Melisa

  20 Şubat 2017

  Merhaba.
  Bende ürünü kullanmak istiyorum ve şikayet içeren bir yorumla görmedim henüz. Merak ettiğim şey ürünü sipariş verdiğimiz zaman müşteri hizmetleri ile görüşecek miyiz ve bize daha detaylı bilgi verilecek mi?
  Ve hala indirimler geçerli mi?

 305. admin

  21 Şubat 2017

  Melise hanım sipariş verirseniz müşteri temsilcileri size arayıp sipariş size mi ait diye soracaklardır. İstediğiniz bilgiyi de alabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz gibidir fiyatlar.

 306. Gülden

  21 Şubat 2017

  Sütün sıcak veya soğuk olması fark ediyor mu acaba ?

 307. admin

  21 Şubat 2017

  Ilık olarak öneriyoruz sütü.

 308. Tuğçe

  21 Şubat 2017

  1 yaşında çocuğum var yani emziriyorum emzirirken kullanmam sakıncalımıdır sabah öğünü ve akşam öğünü yerine kullanmak istiyorum ürünü yardımcı olursanız sevinirim

 309. admin

  24 Şubat 2017

  Sayın Tuğçe hanım emziren annelere ve hamile bayanlar kullanamaz.

 310. esma altin

  21 Şubat 2017

  İstediğim ilk paketin içi gri renkli kilitli poşet tarzindaydi ancak 2. Sipariste gelen altın sarısı renkte. İkisini de buradan sipariş verdim bi farkı var mi acaba?

 311. İpek

  22 Şubat 2017

  Merhaba admin ben sipariş wermek istiyorum ama. Açıkcası çekiniyorum bide 1 kutu kullanınca kaç kilo werdiriyor

 312. Ayten

  22 Şubat 2017

  Slm ben Belcikada yasiyorum bu ürün gercekten
  5 paketi 312 € aldim siz hesaplayin turkiyede
  Fiyati ne kadar ucuz bi fiyata aliyorsunuz
  Memnun olmaniz gerek

 313. Cemre

  23 Şubat 2017

  Adres kısmına göndermenizi istediğim yurtiçi kargo şubesinin adresini mi yazıcam ?

 314. admin

  24 Şubat 2017

  Evet cemre hanım.

 315. Dilek

  23 Şubat 2017

  Bitkisel mi vücuda zararı varmı acaba

 316. Sedef

  23 Şubat 2017

  Kullanan arkadaslar işe yaŕıyomu bilgi verin lütfen admin 1 aydaa kac kilo gidio soylermisn ?

 317. Tuncay

  24 Şubat 2017

  4 aydir yayinda bu ilan herkez baslayalim yararini gorursek yazariz demis 4 aydir hicmi yararini goren olmadi bu urunun kullananlar yorum atarlarsa seviniriz

 318. Kübra

  24 Şubat 2017

  Kullananlar yorum yazsın ona göre almak istiyorum

 319. Melisa

  25 Şubat 2017

  Ben ürünü sipariş verdim denemek amaçlı bir kutu verdim çarşambaya kadar elimde olacak umarım faydası olur sabırsızlanıyorum

 320. kadriye

  25 Şubat 2017

  22 aylik kizim var emziriyorum kullanabilirmiyi acaba?

 321. admin

  27 Şubat 2017

  Kadriye hanım emzirme dönemi bitene kadar kullanmayınız.

 322. Rumeysa

  25 Şubat 2017

  Birsey daha soyleyecektim ozur…Fiyati hala aynimi degistimi???

 323. admin

  27 Şubat 2017

  Rumeysa hanım fiyatlar değişmemiştir aynıdır.

 324. Belgin

  26 Şubat 2017

  Admin aylardır kullanan birilerinden yorum bekliyorum ancak soru soru soru sizde maşallah işinş gereği iyi cevaplıyorsunuz bıktım bunları okumaktan çevremde kullananda yok lütfen yayınlamaktan çekindiğiniz şu yorumları alalım artık öööö geldi bu boş lafları okumaktan

 325. Belgin

  26 Şubat 2017

  İnşallah yayınlarsınız yorumumu ve ilacı kullananların yorumlarını aylar oldu hiçmi kullanan yok

 326. Buse

  26 Şubat 2017

  Ben 15 yaşındayım bu ürününüzü kullanmamı tavsiye eder misiniz?

 327. admin

  27 Şubat 2017

  18 yaşından küçüklerin kullanımı için önermemekteyiz.

 328. Cemre

  27 Şubat 2017

  Bugün beni aramışsanız duymamışım geri dönemedim ne için aramıştınız ?

 329. kadriye akgün

  28 Şubat 2017

  ürünüm bu gün geldi ama sürat kargo getirdi acaba başka yerdenmi

 330. admin

  2 Mart 2017

  Kadriye hanım biz sadece yurt içi kargo ile çalışmaktayız.

 331. Sümeyra

  1 Mart 2017

  İçerisinde 6 doğal malzeme kullanılmış burada yazdığına göre kullanılan malzemeler ise; Yeşil kahve çekirdekleri, Goji üzümleri, Acai çileği, Chia çekirdekleri, Doğal kakao, Ganoderma lucid özü. İçindekilerin hepsi doğal ürünler olarak belirtilmiş, ama kullanılan katkı maddeleri yazılmamış. Cevap verir misiniz?

 332. cilem

  1 Mart 2017

  Kullananlar bi yorum yazabilir mi faydasi oldu mu

 333. yelda

  1 Mart 2017

  ben ürünü 2 haftadır kullanıyorum ama halen etkisini görmüş değilim.

 334. Gulay

  1 Mart 2017

  İnternetten almak istemiyorum satışını gerçekleştirdiğiniz bir yer var mı

 335. admin

  2 Mart 2017

  İstanbul’da iseniz gelip satış ofisimizden alabilirsiniz. Açık adres için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 336. Cemre

  1 Mart 2017

  Beni aramıştınız geri döbemedim acaba ne için aradınız kargonun ulaştığına dair bilgi vermek için mi ?

 337. Mediha kara

  1 Mart 2017

  Diyabet hastasiyim urunun diyabet hastalarina yan etkisi varmidir

 338. admin

  2 Mart 2017

  Sayın Mediha Hanım, Kronik rahatsılığı olan kişilere önermiyoruz.

 339. Hüseyin

  1 Mart 2017

  Ben 15 yaşındayım kullanmam zararlı mı?

 340. admin

  2 Mart 2017

  18 yaşından küçüklere satılmaz ve kullanımı önerilmez.

 341. Nesli

  1 Mart 2017

  yeşil silindirli kutudan kullanıcam ama rengi beyaz ben kahverengi diye tahmin ettim herkeste öyle mi ve memnun musunuz kullanan varsa cevap yazarsanız çok sevinirim

 342. admin

  2 Mart 2017

  Sayın Nesli, Beyaz kutulu ürünler hakkında bilgimiz yoktur. Sadece kırmızı kutulu ürünler ile ilgili bilgi verilir ve satışı yapılır.

 343. Tuğba

  2 Mart 2017

  Karaciğer hastaları kullanabiliyor mu

 344. Zeliha

  2 Mart 2017

  Benim 8 yasında oglum var oglum kullanabılirmi ve korkuyorum nıhayatinde cocuk

 345. admin

  6 Mart 2017

  Zeliha hanım oğlunuza kullandırmayınız.

 346. Zeliha

  2 Mart 2017

  Emziren anneler kullanabilirmi

 347. cilem

  3 Mart 2017

  Ben sadece sizi aradim surat kargo getirdi siz basla kargoyla calismiyoruz diorsunuz bu nasl is anlamadim bide su tlf bakin ya bi yazik gunah

 348. admin

  6 Mart 2017

  Çilek hanım sadece yurt içi kargo ile çalışmaktayız. Başka bir kargo ile geldiyse bizden değildir. Bu ürunu satan onlarca site yer almaktadır. Kesinlikle başka bir kargo ile gönderimimiz yoktur.

 349. Fatma Nur

  3 Mart 2017

  Bir kutuyu ne kadar süre kullanabiliriz

 350. Ayşe

  3 Mart 2017

  Ben yeni sipariş verdim sizden ricam getirildiginde lütfen o olduğu anlaşılmasın

 351. admin

  6 Mart 2017

  Sipariş verirken müsteri temsilcilerine sadece bana teslim edilsin notu aldırsanız sorun olmaz.

 352. Ebru

  4 Mart 2017

  arkadaslar merhaba. ben bu siteden sipariş verdim dün elime ulaştı ürün faturasıyla beraber. hologramı da var. hologramını sorgulattım orjinal ürün dedi. ilk siparişimi değiştirmek için çağrı bırakmıştım sipariş verdiğimde aynı gün içinde aradılar ve değiştirdiler siparişimi. faturada açık adreste var üstelik ama karar sizin tabi.

 353. melisa

  7 Mart 2017

  Ben sipariş verdim ve geçen hafta elimde oldu. Aras kargo ile geldi ve içeriğinde bahsedilen hiç bir malzeme yok soya fasulyesi peynir altı suyu gibi saçma sapan şeyler var.106 tl az bir fiyat değil. Resmen insanları kazıklıyorsunuz.

 354. Yasin

  7 Mart 2017

  merhaba
  Şeker hastasıyım insülin kullanıyorum ve aşırı kiloluyum bu Ürünün bana bir zarar-ı olabilirmi

 355. nefise

  7 Mart 2017

  yaklasik on gundur kullaniyorum kilom degismedi gorunuste hafif incelme oldu ancak cok tok tutuyo. tel numaralarinizxssureklli mesgul neden

 356. nefise

  8 Mart 2017

  etkisi kac gun sonra ortaya ciliyor acaba

 357. Gül

  8 Mart 2017

  Kist’i olan kişiler kullanabilir mi peki? Hani kisti olan kişilere çikolata falan yasaklanır ya genelde. Yan etkisi olur mu acaba. Kistte büyüme gibi mesela?

 358. admin

  10 Mart 2017

  Gül hanım çikolata yasaksa kullanmayınız.

 359. Betül

  9 Mart 2017

  Merhaba, ürünü sıcak sütle mi kullanıyoruz soğuk sütle mi?

 360. admin

  10 Mart 2017

  Betül hanım ılık sütle önerilir.

 361. Ezgi

  12 Mart 2017

  Merhaba ben 16 yaşındayım ürünü kullanmak istiyorum ama yaş konusunda bir yazı göremedim. Bir yaş sınırı var mı acaba ?

 362. admin

  15 Mart 2017

  18 yaş altına önerilmez.

 363. Engin

  13 Mart 2017

  Merhabalar ben sitenizdeki numaranızı bırakın biz sizi arayalım kısmına tel numaramı yazdım 2 saat sonra müsteri temsilciniz aradı ürünü sipariş ettim.temsilci ürün size sürat kargoyla ulasacak demisti.sizin yorum cevaplarınızda yurt içi kargo yazıyor..konuyla ilgili bilgi verirmisiniz..

 364. admin

  15 Mart 2017

  Başka bir siteden sipariş vermiş olabilirsiniz çünkü biz yurt içi haricinde hiç bir kargoyla çalışmıyoruz.

 365. Özlem Seferoğlu

  13 Mart 2017

  Ben de aldım. Yemek kaşığı mı tatlı kaşığı mi kullanılıyor? Bir de öğün yerine mi kullanıyoruz?

 366. admin

  15 Mart 2017

  Özlem hanım tatlı kaşığı olarak kullanıyorsunuz. Sabah öğünü yerine kullanıyorsunuz.

 367. Gokhan

  14 Mart 2017

  Bunun rengi nasil oluo acaba

 368. asya

  14 Mart 2017

  ne zaman kullanılıyor

 369. betül

  16 Mart 2017

  bu ürünu kullanırken extradan birşey yapmak gerekiyor mu neler Yemek gerekiyor spor yapılmali mi

 370. Berna

  16 Mart 2017

  10 aylık bebegım var ve emzırıyorummmm kullllanabılırmıyımmm

 371. duru

  16 Mart 2017

  diyabetlilerin kullanmasında bir sakınca var mıdır

 372. Merve

  16 Mart 2017

  Kahvaltı yerine sadece akşam içilse bir faydası olur mu?

 373. admin

  17 Mart 2017

  Kutu üzerinde kahvaltı yerine yazdığı için bizde bu şekilde önermekteyiz.

 374. Özge

  17 Mart 2017

  Diyet yapılması gerekiyor mu? Tok tutuyorsa akşam kullanmak daha mantıklı ve doğru bir karar olmaz mı?

 375. admin

  21 Mart 2017

  Yediğinize içtiğinize tabi ki dikkat etmeniz gerekir. Biz kutu üzerinde yazanı söylemekle yükümlüyüz. Bunun dışında kafamıza göre kullanım öneremeyiz.

 376. Saner

  17 Mart 2017

  Gün içersinde başka öğünde yiyebiliyormuyuz yoksa sadeceiçecek yeterlimi..?

 377. Ruveyda

  17 Mart 2017

  Merhaba Bn şeker hastasıyım karaciğerim de yağlı içebilir miyim

 378. Yeter balaban

  19 Mart 2017

  Ben 13 yadindaki oglum icin araştırıyorum herhangi bir yan etkidi varmi covullsr kullanabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim 🙂

 379. admin

  21 Mart 2017

  18 yaşın dan küçüklerin kullanımına uygun değildir.

 380. Merve

  19 Mart 2017

  İçeriğin de Zararlı bir madde var mı sipariş verdim ama kafamdaki soruların yanıtlarını bulamadım alma konusunda şüphede kaldım

 381. admin

  21 Mart 2017

  Bitkisel içerikten oluşan bir üründür. İçerisinde kimyasal madde bulunmaz.

 382. denizz

  19 Mart 2017

  Merhabalar yuksek tansıyon problemım var . Daha once kullanıdıgım urunler tetıkledı. Cıdden ogrenmek ıstıyorum tansıyon problemımı arttırır mı?.Kararsızım..

 383. admin

  21 Mart 2017

  Sayın Deniz, Bu tür rahatsızlığı olanlara biz önermiyoruz.

 384. ESRA SÖZEN

  20 Mart 2017

  bende aldım ürünü cuma günü geldi,bugün başladım.. eğer bir faydası görecek olursam yorum yazacağım 🙂

 385. mustafa

  20 Mart 2017

  sayin yetkili bunun gibi urunleri cok kere internetten sip.ettim urun geliyor fakat dogru urun gelmiyor sonunda para veriyoruz fakat muhattap bulamiyoruz eh kargo firmasida urunu acamazsin diyor direk sizinle gorusup satin alacagimiz bir yer veya sube yokmudur yani fiyati yuksek olsun ama dogru urun olsun

 386. admin

  21 Mart 2017

  Yeriniz İstanbulda ise gelip alabilirsiniz şubemizden.

 387. Feyza Akaryali

  21 Mart 2017

  Yurtdisinda yasiyorum yinede siparis verebilirmiyim.

 388. admin

  28 Mart 2017

  Yurt dışına siparişimiz yoktur.

 389. gamze

  22 Mart 2017

  uzun zamandır bu ürünü araştırıyorum kötü bir yoruma ulaşamadım ama aklımdaki soruları cvplayacak bi yorumda bulamadım. öncellikle başka bi sitede ürünü aldıktan sonra diyetisyen desteği verildiği yazılmış ürün kullancıya ulaştıktan sonra arayıp bilgi veriliyomuş ve haftalık kilo kontrolunu yapıyolarmış böyle bi uygulama sizdede mevcutmudur? o siteyi aradım fakat telefonlarına bakmadılar o yüzden ürünü ordan almak istemedim buarada çoğu yoruma cvp vermenizden dolayı en azından karşımda bi muhattap bulacağımı umarak burdan almak istiyorum. bu ürünün hangisi orjinal bazı yerlerde orjinal ürün hologramlı ürün yazıo yeşil çizgili kutu var burdada aynı şey yazıo ama burası kırmızı kutu… zayıflayayaım derken başka bir hastalığım daha çıksın istemiyorum o yüzden bu konuda çok titizim… ayrıca ürünü aldık diyelim sadece sabahları kullanılmasını tavsiye etmişsiniz bunun dışında herhangi bir diyet programı uyguluyomuyuz? istediğimiz herşeyi yiyebiliyomuyuz hangi yemekler yasak? spor yapmak gerekiyormu? aklımdaki soru işaretlerini umarım cvplarsınız

 390. admin

  28 Mart 2017

  Gamze hanı merhaba, öncelikle bu tür şeylere inanmayınız. Diyet programlar kişiye özel olup bu tür ifadeler tüketicileri kandırmak için hazılanmış oyunlardır. Diyet yapmak isteyenlerin lütfen profesyonel yardım alması gerekmektedir. Çünkü her bünye farklı bir diyete ihtiyaç duyar.

 391. Melissa

  22 Mart 2017

  Merhaba bende bu ürünü denemek istiyorum ama sorularım var şimdi bu ürün sizde 100 TL civarında ama.baska yerde 50 TL nasıl oluyor ve aynı kutu aynı miktar.

 392. admin

  28 Mart 2017

  Orijinal chocolate slim ürünleri 99 liradan satılmaktadır. Bunun altındaki fiyatlara itibar etmeyiniz.

 393. Zeliş

  22 Mart 2017

  Neden sayfada kullanmış ve memnun kalmış kimsenin yorumu yok bütün yorumları okumaya çalıştım fakat geri dönüşüm yok. Bi kaç kişi memnuniyet mesajı atsa belki almayı düşüncem ama bu şekilde

 394. efsane

  23 Mart 2017

  Gelip hem ürünü görerek hem de kargo parası vermeden almak istiyorum açık adresinizi öğrenebilirmiyim

 395. Fatma

  23 Mart 2017

  Her gun bir defa mi icebiliyoruz sabah.

 396. Bu davet

  25 Mart 2017

  18.03 2017 günü elime ulaştı 7 gün Dur kullanıyorum daha bi etki yok ama estahimda kesilme oldu kg eksikliği yok daha ilerleyip gorecez bi etki olursa burdan paylaşacağız inşallah dedikleri doğru çıkar saygılar..

 397. Kadriye

  26 Mart 2017

  Kibrisa urunu gonderiyormusunuz kargoyla ?? Ve istanbuldaki şubeniz nerde acik adres yazarsaniz sevinirim

 398. admin

  28 Mart 2017

  Kıbrıs’a gönderimimiz yoktur. İstanbulda Fatih ilçesinde yer almaktadır satış ofisimiz.

 399. Alime

  28 Mart 2017

  Merhabalar.Arkadaşlar kullandigim antidepresanlsr dolayısıyla 12 kilo falan aldım ve gitmiyor bir türlü.Ben de bir türlü alışamadım kilolu olmaya ve hızlı bir şekilde zayıflamak istiyorum.bugün gördüm nette ürünü.bana umut oldu.ama eşim benimle aynı fikirde değil.burdaki yorumlar ve kişiler gerçek değil diyor.yani urune yapılan yorumlar.kullanıp soüç alan var mi?şu yorumlarla ilgili de aydinlatin beni admin

 400. Seva

  28 Mart 2017

  Selam ben Azerbaycandan istiyorum sifaris vere bilirmiyim?

 401. maide

  30 Mart 2017

  urunlerim bugun geldi..herseyi orjinal..ve yaninda guzel bir hediye.tesekkurler.yarin sabah kullanmaya basliyorum.sonuc bildiricem

 402. Nur

  1 Nisan 2017

  Kullanan yok mu yorum atın lütfen

 403. Ayse

  2 Nisan 2017

  Merhabalar ben siparis verdim ama siteden degil beni sitenizde gozuken numaradan degil baska numaradan aradilar acaba farkli bir ürün müdür 0212 9****** den aradilar

 404. admin

  3 Nisan 2017

  Vermiş olduğunuz numara ile ilgimiz yoktur. Site üzerinde yer alan numarayı kullanmaktayız.

 405. tuğçe

  2 Nisan 2017

  tadı nasıl acaba

 406. gamze

  4 Nisan 2017

  merhaba ürünüm dün geldi bgn başladım kullanmaya tadı için tam bişey diyemicem sanki tadı yok gibi geldi bana içimi kolay o yüzden görünümü nesquik gibi. ilerleyen zamanlarda sonuçlarla ilgili sonuçlarıda yazıcam

 407. efsane

  4 Nisan 2017

  Neden açık adres vermiyorsunuz İstanbul fatih de sokak sokak arayarak mı bulucaz yerinizi sarı çizmeli mehmet ağa OFİSİNİZİN AÇIK ADRESİNİ VERİRMİSİNİZ LÜTFEN

 408. Elif

  5 Nisan 2017

  Siparis bu gun elime ulasti ancak fatura cikmadi.faturali urun gonderiyoruz diyorsunuz.urunleriniz sahte olabilir mi???

 409. admin

  7 Nisan 2017

  Firmamızdan faturasız ürün çıkışı yapılmamaktadır. Ön tarafa koyulduğu için bazen yolda düşebilmektedir. Dilerseniz bir sipariş formu doldurun size kesilmiş faturanın bir nüshasını mail ya da kargo yoluyla ulaştırsınlar.

 410. Sultan

  6 Nisan 2017

  Sıcak suyla karıştırsak da olur mu acaba ? Yoksa sadece sütlemi …

 411. admin

  7 Nisan 2017

  Sütle öneriliyor. Dilerseniz sıcak su ile de deneyebilirsiniz.

 412. Esra

  6 Nisan 2017

  Ben sipariş verdim hatta bana mesaj geldi ayın 5’inde gelecektir kargonuz diye ama gelmedi Kıbrıs’ta oturuyorum yardımcı olur musunuz

 413. admin

  7 Nisan 2017

  Kıbrıs’a gönderim sağlayamıyoruz.

 414. Esra

  9 Nisan 2017

  Niye 18 yaş altına uygun değildir

 415. Özlem

  10 Nisan 2017

  Astim hastayim ve 7 aylık bebeğim var kullnabilirmiyim lütfen cevap

 416. Bahar

  11 Nisan 2017

  Merhabalar ürünü ılık süt ile içiyoruz galiba ve günde 2 defa içsem bi sıkıntı olur mu

 417. admin

  20 Nisan 2017

  Günde 1 kere önerilmektedir Bahar Hanım.

 418. Gülşah

  12 Nisan 2017

  Kargomu bugün aldım arkadaşlar doğru ürün geldi faturalı güvenilir almak isteyen olursa.kullandığımda sonucu yazıcam

 419. Nuray

  12 Nisan 2017

  2Gun oldu basladim istahim kesildi

 420. Zehra yucel

  13 Nisan 2017

  Ürün eline ulaştı fakat kutusu farklı ve çok basit geldi normalde kutu icindenbbahsediyorum yeşil kutu fakat bana gelen resmen poşet bilgi acil lutfen

 421. admin

  13 Nisan 2017

  Yeşil kutu ile ilgimiz yoktur. Sitemizde görsellerde yer alan kırmızı kutu gönderilir bizden verile siparişlerde.

 422. Hatice

  14 Nisan 2017

  Kıbrısa kargo varmı ?

 423. admin

  20 Nisan 2017

  Kıbrıs’a kargo yoktur Hatice hanım.

 424. Zeynep

  15 Nisan 2017

  Kullananlara bi sorum var tadı güzel mi gerçekten işe yarıyor mu

 425. fatma

  15 Nisan 2017

  ben bunu şuan sipariş vericem de çarşamba gününe kadar gelmesi lazım ne zamn gelir

 426. safiye

  15 Nisan 2017

  Ben de almak isterim ama mide rahatsızlığı var ayrıca süt içemiyorum oda sütle içiliyor.merak ediyorum admin bu ürün ishal yapar mı yan etkileri var mı

 427. admin

  20 Nisan 2017

  Süt içemiyorsanız kullanmayınız Safiye Hanım.

 428. Yağmur

  16 Nisan 2017

  Henüz 16 yaşındayım fakat fazla kilomun olduğunu düşünüyorum bazen nefes dahi alamıyorum diyet listeleri ağır geliyor bu ürünü kullansam bana bir zararı dokunur mu bilgi verirseniz sevinirim 🙁

 429. admin

  20 Nisan 2017

  Sayın Yağmur 18 yaş altı için önermiyoruz. Doktora danışmanız daha doğru olur.

 430. Sude

  16 Nisan 2017

  Acaba kaç yaş aralıgında kullanılabiliniyor yazarmısınız yanu çocuklarda kullanım varmıdır kullanmak zararlımıdır?

 431. admin

  20 Nisan 2017

  Sude hanım 18 yaş aşağısı için önermiyoruz.

 432. stanimira angelova

  17 Nisan 2017

  kizlar bir aftadir kulaniorum chocolate slim kilo vermee basladim her sabah ac karninda yemekten once 200 gr. suila karistirip ve her aksam yemekten once iciorum etkisini basladim ormeeama birazda iediklerm dikat ederek kilomu biraz indirdim ve halya devam ediorum icmee bakalim istedim kilolara erise bilcem mi

 433. Bedia

  17 Nisan 2017

  Ben aldım ama yeşil çizgili kutu var sizin kiler kırmızı bunların ne farkı var kırmızı kutunun TSE damgası var mı yeşilin yok ? Bu renk ayrımı ne oluyor. Sabah ve Akşam yemeklerden yarım saat önce tüketiyorum.
  Bir sıkıntı olur mu ? Bir bardağa bir çay kaşığı koyuyorum. Faydası olur mu ? Admin bey.

 434. admin

  20 Nisan 2017

  Yeşil çizgili kutu ile ilgili bilmiz yoktur. Sayın Bedia Hanım.

 435. Ceren

  18 Nisan 2017

  Merhaba ergenlik donemindeyim bu ilaci kullanmamin bi sakincasi varmi?

 436. admin

  20 Nisan 2017

  18 yaşından küçüklere satış yapılmamaktadır.

 437. gamze

  20 Nisan 2017

  ürünüm geleli 15 gün oldu ve 15 gündür kullanıyorum henüz bi sonucunu görmedeim çikolata isteğini kapatıyo yazıodu ama bende kapatmadı iştahımı kesmedi hala aynı kilomda duruyorum. acaba ben kullanımdamı bi hata yapıyorum ?

 438. Cennet

  22 Nisan 2017

  Merhaba ürünlerim elime bugün itibarı ile ulaştı.Başladıktan sonraki sonucu mutlaka paylaşacağım arkadaşlar.Umarım olumlu yorumlar yazarım.
  Bu arada sayın admin sıcak süt ile tüketmeliyiz değil mi?

 439. admin

  22 Nisan 2017

  Ilık süt ile tüketmeniz önerilir.

 440. Aleyna

  22 Nisan 2017

  16 yaşından küçüklere ne gibi bi sakıncası olabilir yani arad 1 yaş var?15 yaşındayım kullanırsam ne olur?

 441. Pemra

  22 Nisan 2017

  Kıbrıs a gönderirmisiniz?

 442. eda

  23 Nisan 2017

  merhaba bu ürünü kullanmak istiyorum ama doktor tarafından verilen bir ilaç ta kullanıyorum. ikisini birlikte kullanırsam zararı olurmu

 443. admin

  24 Nisan 2017

  Doktorunuza danışınız lütfen.

 444. Sevgi

  28 Nisan 2017

  1 paket yaklaşık ne kadar gidiyor? Kişiden kişiye değişir ama 1 paket genelde kaç kilo aralarında verdiriyor? Ona göre sipariş vermek istiyorum.

 445. Hilal

  29 Nisan 2017

  Ben kıbrısta yaşıyorum şu an.buraya sipariş verebilir miyim?

 446. çiğdem

  1 Mayıs 2017

  adrese deil de kargodan kendim teslim alabilirmiyim

 447. admin

  2 Mayıs 2017

  Tabi ki Çiğdem Hanım, Size yakın yurtiçi şubesinden teslim almanızı sağlayabiliriz.

 448. Esra

  1 Mayıs 2017

  Ben bu urunu almak istiyorum ama acikcasi biraz korkuyorum bi sorun olmaz demi

 449. BELGİN

  3 Mayıs 2017

  ürün bugün elime ulaştı ,başka bir siteden sipariş verdim,faturası yok ve yeşil kutuda.fakat üzerinde üretim tarihi son kullanma ve barkotuda mevcut…şimdi bende tereddütte kaldım.işletme kayıt no da yazıyor 2+1 210 tl kargo dahil ücret ödedim.ne yapmam gerek.yardımcı olun lütfen

 450. Duygu Derbend

  10 Mayıs 2017

  Merhaba ben şimdi sipariş verdim ama iptal edicem çünkü emziren kadın kullanamazmış şimdi gördüm yorumlarda ben emzirdiğim için iptal etmek istiyorum nasıl olcak bana bi yardımcı olun

 451. admin

  10 Mayıs 2017

  Bizim sitemizden aldıysanız arayıp iptal etmek istediğinizi belirtiniz.

 452. Melike

  13 Mayıs 2017

  Emziren kadinlar icin kullanimi uygun mudur?

 453. admin

  15 Mayıs 2017

  Emziren kadınlara kullanımı önerilmiyor.

 454. Kamelia

  18 Mayıs 2017

  Merhaba ben yurtdisi siparis vere biliyormu diye sorucaktim ben denemek icin 1 tane alicaktim ama ben sizden Euro olarak Fiyati sorucaktim Kargo ile beraber

 455. admin

  19 Mayıs 2017

  Yurtdışı siparişimiz yoktur. Teşekkür ederiz.

 456. Mehmet zekeriya

  18 Mayıs 2017

  Ecopirin 100 Mg. 1 adet kullanıyorum ürününüz neden kan sulandırıcı ile kullanılmıyor. Kan sulandırıcı bıraksam ürününüzü kullanabilirmiyim
  Saygılarımla

 457. admin

  19 Mayıs 2017

  Sayın Mehmet Zekeriya, Kronik rahatsızlığı olan kişilere önerilmiyor. Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

 458. Muammeraysun

  19 Mayıs 2017

  Çikolata tozumu bu ben aktardım aldım kırmızı kutu içinde fakat içindeki toz yeşil renkte doğrumudur

 459. admin

  19 Mayıs 2017

  Bizdeki üründe çikolata e süt karışımı gibi bir görüntüsü var. Yeşil renk yok.

 460. Nuray

  20 Mayıs 2017

  Ben 1 kutu almak istiyorum ama ödemeyi eve gelmesini istemiyorum. Kargı yerinde odeyebilirmiyiz.

 461. admin

  24 Mayıs 2017

  Sipariş verince kargo şubesinden teslim almak istediğinizi belirtirseniz o şekilde çıkış yapılır.

 462. Elif

  21 Mayıs 2017

  chocolate slimden sipariş verdimde acaba ne zaman gelir?

 463. admin

  24 Mayıs 2017

  Bizim sitemizden sipariş verdiyseniz 3 iş günü içerisinde size teslim edilir.

 464. selin

  22 Mayıs 2017

  biraz hızlı olsanız ona göre sipariş vercemmmmm kutunun içinde kaç tane var

 465. admin

  24 Mayıs 2017

  Selin hanım kutu içerisinde adet olarak değil 100 gram bitkisel toz karışımı vardır.

 466. Berna

  24 Mayıs 2017

  Ben gecen hafta persembe siparis vermistim pazaeteside hamile oldugumu ögrendim kargo geldi ama esim almama izin vermiyo aldigim yere soyledim cezasi var dedi 480 tl falan dediler butun stelere baktim geri iade var bunu anlayamadim aciklarmisiniz rica etsem

 467. admin

  24 Mayıs 2017

  Berna hanım bu tarz ifadelere inanmayınız. Sizin gibi bir çok kişinin ürünü alması için bazı firmalar tehdit etmektedir kullanıcıları. Teslim almayınız. Hiç bir yaptırımı yoktur. Bu şekilde size telefon açan kişileri savcılığa şikayet ediniz.

 468. selin

  24 Mayıs 2017

  peki bu kaç günn
  gidiyor

 469. sevda

  26 Mayıs 2017

  Ürünü aldım yeşil kutu geldi isim aynı fakat kutular bile farklı.hangisinin orginal olup olmadığını nasıl anlayacağız.her ıki firmada fatura gönderiyoruz diyor.ürünün sahte olmadığını nasıl anlayabiliriz

 470. sakine

  27 Mayıs 2017

  iyi günler bende bu siteden sipariş verdim ama elime gelen üründe sizin bahsettiğinizden farklı geldi sıcak su veya lıght süt içerisine katın 10 dk bekletip için yazıyor ama faturası geldi ürün sizden gelen ürün mü bilmek istiyorum (*** GROUP) faturadaki firma siz misiniz acil cevap verebilir misiniz

 471. admin

  30 Mayıs 2017

  Sakine hanım, merhaba verilen sipariş bizden değil zaten fatura da yazan ismini vermiş olduğunuz firma da farklı. Bizim kutularımız kırmızı olup sitemizin kullanım bölümünde yer alan bilgiler yer almaktadır. ALmış olduğnuz yer ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

 472. gamze

  1 Haziran 2017

  bn almayı kafama koydum ve bu ürün tesadüfen cikti karsima 17 yaşındayım bi sorun olmaz degil mi?

 473. admin

  2 Haziran 2017

  18 yaş altına satışımız yoktur. Teşekkür ederiz.

 474. Kskt

  4 Haziran 2017

  Ben elime çarşamba günü geçsin istiyorum.

 475. admin

  6 Haziran 2017

  Sipariş teyidi için arandığınızda müşteri temsilcilerine belirtirseniz ona göre çıkış yapılır.

 476. Lütfen kullanan arkadaşlarda yorum yapsın

  9 Haziran 2017

  Sipariş vermek istiyorum arayan olmadı

 477. admin

  9 Haziran 2017

  Bir kaç saat içerisinde aranıyorsunuz. Sipariş verdikten sonra. Telefon numaranız yanlış girilmişse ya da cevap verilmezse sipariş iptal edilmetekdir.

 478. Vedat

  10 Haziran 2017

  Urun yurt disimi yoksa adanami bununla ilgili cok seyler duydum orjineli yabanci yaziyomus

 479. admin

  16 Haziran 2017

  Ürün adana üretimi değildir. Kırmızı kutulu üründür.

 480. Gönül Şirin

  22 Haziran 2017

  Çok değişik ürünler var bu isim altında ama araştırdığım kadar kırmızı kutu daha çok tercih ediliyor.

 481. Elveda

  24 Haziran 2017

  İyi aksamlar admin bey ben bu üründen 3 paket aldım su an cocuk emzirdiğim icin kullanmıyorum aklıma takılan birsey var Quatır bezlerim yavas calısıyor ve hap kullanıyorum acaba zararı olurmu ?

 482. admin

  28 Haziran 2017

  Elveda adlı ziyaretçimiz bu tür durumlarda kesinlikle doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Saygılarımızla.

 483. Ipekk

  29 Haziran 2017

  Merhaba benim tek anlamadığım nokta bu ürünü alınca kahvaltı yapılmayacak mı üstüne? Kullanan iki tanıdığım var biri kahvaltı yapmıyor kahvaltı niyetine içiyorum diyor. Biri de kahvaltı yapıyor yarım saat sonra. Kahvaltı en önemli öğün diyorlar herkes. Yapmamak ne kadar sağlıkli tereddütte kaldım. Açıklarsanız sevinirim.

 484. admin

  30 Haziran 2017

  Öğün yerine geçen gıda takviyesi olarak geçmektedir ürün. Yani kahvaltı yerine kullanıyorsunuz.

 485. Gülsenem erdoğan

  30 Haziran 2017

  Ben bayramdan önce sipariş vermiştim cuma günu elinizde olucak diye mesaj geldi bana sayfadaki numarayi aradım ama doğru düzgün ilgilenip konuşmadılar sahte ürün olma ihtimali yok dimi alacağım kutu kırmızı yeşil bir kuru değil

 486. admin

  30 Haziran 2017

  Yorum yaptınığız isim ve girdiğiniz posta adresi dahil bize bu şekilde verilmiş bir sipariş kaydı bulunmamaktadır. Başka bir isimle verdiyseniz bilemem. Fakat bu siteden sipariş veren herkese görseldeki gibi kırmızı kutu gönderilir. Başka yerden sipariş verdiyseniz hangi ürünü göndereceklerini bilemeyiz. Sipariş formumuzu doldurunca size ön bilgilendirme formu gönderilir mail olarak. Ardından müşteri temsilcimiz arayarak onayınızı aldıktan sonra siparişinizin çıkışı yapılır.

 487. Yusuf

  30 Haziran 2017

  Merhabalar, ürünü teslim aldım fakat kutunun üzerinde gösterildiği haliyle sıcak süt ile tüketilmesi öneriliyor, soğuk süt ile tüketsem sorun olur mu?

 488. admin

  30 Haziran 2017

  Bizim kutumız üzerinde öyle bir ibarede görsel de yer almamaktadır. Soğuk ya da ılık süt ile tüketilmesi önerilir.

 489. Yusuf

  30 Haziran 2017

  Bulunuyor sayın admin, kutunun ön yözü size gelecek şekilde tuttuğunuzda sağ tarafında bir çay fincanı görseli var ve görselde duman çıkıyor altında da prepare in the glass yazıyor.Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

 490. Idil1907

  1 Temmuz 2017

  Merhaba. Ben astim hastasiyim. Kullanirsam sorun olur mu? Ve bu urunun yas siniri var mi

 491. admin

  8 Temmuz 2017

  Doktor onayı olmadan kullanmayınız.

 492. Ayse

  12 Temmuz 2017

  Benim bebegim var ve emziriyorum.Kilo vermeyide cok istiyorum.Acaba emziren annelerde kullanabilirmi.Bebege bir zararı olurmu

 493. admin

  15 Temmuz 2017

  Daha önce de belirttiğimiz gibi emziren annelere önerilmiyor.

 494. resul elbistan

  12 Temmuz 2017

  ürün geleli 20gün oldu neredeyse 12 kilo verdim..süper bi ürün.ama biraz ilk başlarda karın ağrıması ve ulu orta yerde karın guruldaması yapıyor ama spnra geçiyor ..

 495. Gokce

  19 Temmuz 2017

  Meraba ben 18 yasindan küçüğüm 16 yasindayim kullanmam sıkıntı olur mu acaba? Cevap verirseniz cok sevinirim

 496. admin

  23 Temmuz 2017

  18 yaşından küçüklere önerilmiyor.

 497. NAHİDE CEM

  20 Temmuz 2017

  gelen faturada firmamızın ismi yazıyor diyorsunuz. tam olarak firma adı adresi ne yazıyor belirtirmisiniz. ürünlerin sizden geldiğini nasıl teyit edebiliriz?
  istanbul da oturuyorum. açık adresinizi yazabilirseniz elden almak istiyorum.

 498. admin

  23 Temmuz 2017

  Sipariş formu altında mesafeli satış sözleşmesi yer almaktadır. İletişim ve firma bilgileri orada yazmaktadır.

 499. Hilal

  20 Temmuz 2017

  Almak istiyorum bana ulaşır mısınız

 500. admin

  23 Temmuz 2017

  Sipariş formu doldurursanız arkadaşlarımız sizi arayacaktır.

 501. sema k.

  20 Temmuz 2017

  yahu herkes soru sormuş kullanıp dönelim diyenlerden ses yok ikilemde kaldım karar veremiyorum sonuçta sağlık söz konusu

 502. Buse

  25 Temmuz 2017

  İyi günler ben 3 adet siparis verdim fakat 2 urun ağızları acik bir sekilde geldi değiştirme imkani var mi

 503. admin

  28 Temmuz 2017

  Buse hanım merhaba, Bizden aldıysanız e ürünler patladıysa tabi ki değiştiririz. Hemen bir form doldurun arkadaşlarımız size mesai saatleri içerisinde ulaşarak yardımcı olacaktır.

 504. Nuray

  28 Temmuz 2017

  Merhaba kullanmayı düşünüyorum bende bir kutusu kaç günlük kullanım için?

 505. admin

  4 Ağustos 2017

  Kişiden kişiye değişmektedir 10-20 gün arası gitmektedir. Sipariş verince arkadaşlarımız sizleri bilgilendirecektir.

 506. Derya

  3 Ağustos 2017

  Ben bu urunu 11 yasinda ki oglum icin kullanabilir miyim?

 507. admin

  4 Ağustos 2017

  Derya hanım 18 yaş altı için önerilmez.

 508. Onur

  4 Ağustos 2017

  Ürün sadece süt ilemi iciliyor gercekten fayda gorebilecekmiyiz ve herhangi bir bagimlilik yapiyormu orjinalligini nasil anlayacagiz

 509. admin

  4 Ağustos 2017

  Önerilen süt ile kullanımdır, Ürün gıda takviyesidir bir bağımlılık yapmaz, Orjinalliğini kutu üzerinde yer alan hologramı sorgulatarak yapabilirsiniz.

 510. Elif

  9 Ağustos 2017

  Merhaba ürün şimdi elime geçti fakat paket halinde geldi kutu olarak değil

 511. admin

  11 Ağustos 2017

  Sitemizde satılan ürünler görseldeki gibi kutu halindedir. Başka sitelerde farklı ürünler satılmaktadır. Lütfen aldığınız yerle iletişime geçiniz.

 512. Gül

  16 Ağustos 2017

  Sipariş onayı için arayan olmadı 5 kutu sipariş etmiştim

 513. admin

  20 Ağustos 2017

  Aranıp ulaşılamış olabilir size. Aranmadıysanız tekrar bir sipariş formu doldurunuz.

 514. Gülay

  17 Ağustos 2017

  Bnde almak istyorum ama her ne kadar yorumlara baksamda ister istemez bi suphe var offf kararsızım

 515. Beyza

  22 Ağustos 2017

  14 yasinda biri kullanabilirmi?

 516. admin

  25 Ağustos 2017

  Daha önce de belirttiğimiz gibi 18 yaş altı için önerilmiyor.

 517. Sevtap

  2 Eylül 2017

  Iyi günler ben ürün umudu şimdi verdim faka siparişini kayda geç tümü emin değilim bilgi msjida gelmedi aradım açan yokk siparişim alindi mi ve ne zamana gelir bilgi verirmisiniz

 518. admin

  3 Eylül 2017

  Sevtap hanım Bayram dolayısı ile müşteri temsilcileri sizi arayamamaktadır. Bayramdan sonraki gün içerisinde aranacaksınızdır.

 519. Ceyda

  3 Eylül 2017

  Merhaba ben Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yaşıyorum chocolate slim denemek istiyorum buraya kargonuz var mı yada bir bayininiz

 520. admin

  3 Eylül 2017

  Sadece Türkiye Cumhuriyeti içerisine kargolama yapılmaktadır.

 521. Sevtap

  6 Eylül 2017

  Merhaba gene ben bana ürünün kargoya verildi ve salı günü elime ulaşacağı gibi bir msj geldi fakat gelmedi ürün kargoyu aradım adınıza gelecek herhangi bir paket yok denildi ürünün çıkmadı mı lütfen bilgi verirmisiniz

 522. admin

  8 Eylül 2017

  Sevtap hanım lütfen bizi arayarak ya da bir beni ara formu doldurarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alınız. Bizden sipariş verdiyseniz sizlere yardımcı olacaklardır.

 523. Hayriye

  14 Eylül 2017

  Bazen iyi bir ürün olduğunu duyuyorum çevremde. Az da olsa beğenmeyen var. Bende almak istiyorum fakat kafam iyice karıştı.

 524. selbi

  22 Eylül 2017

  merhaba ben kıbrısta yaşıyorum ürün sipariş vermek istiyorum kibrisa yolama şansınız varmı?

 525. kübra

  22 Eylül 2017

  merhaba ben de bu üründen aldım fakat yeşilim si bir kutu içerinsnde geldi. ve bir bardak süt ile karıştırdıgımda resimdeki gibi çikolata renginden olmamakta. kre mtonlarında. o yuzden daha içmedim ürün sizce yanlış mı bilgi verir misiniz?

 526. admin

  26 Eylül 2017

  Almış olduğunuz ürünle ilgili bilgimiz yoktur. Sitemizde satılan ürün kırmızı kutulu üründür. Aldığınız yerle görüşmeniz daha doğru olur.

 527. Kenan

  30 Eylül 2017

  Bu ürünün hepatit b gibi taşıyıcı hastalıklara zararı var mı?

 528. admin

  3 Ekim 2017

  Bunu doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Ondan onay almadan kullanmayınız.

 529. Fatih Özder

  5 Ekim 2017

  Ürünün herhangi bir yerinde orijinalliğini kontrol edebileceğim barkod bulamadım, umarım orjinaldir

 530. admin

  10 Ekim 2017

  Ürünümüz kırmızı kutulu üründür. Tüm ürünlerimiz üzerinde hologram yer almaktadır. Başka yerden aldıysanız bilemeyiz ama şayet bizden aldıysanız ve yoksa iade alırız.

 531. Bi çare

  7 Ekim 2017

  Acil. Epilepsi hastasıyım kullanabilirmiyim

 532. admin

  10 Ekim 2017

  Daha önce de belirrtiğimiz gibi rahatsızlığı olanlar, ilaç tedavisi görenler doktorlarına danışmadan kullanmasınlar.

 533. Aynur

  12 Ekim 2017

  Benim de ürünüm bugün geldi. Resmi siteden aldım bende ama üçü beyaz kutuda geldi. Hologram var üstünde. Ufak oğlum var egzersiz yapamıyorum. Bir çok çay içtim tadından dolayı hep bıraktım. Ben tek şey sorucam. Chocolate slime de kaynar suda yada süttemi içeceğim.

 534. admin

  17 Ekim 2017

  Aynur hanım, Öncelikle bir çok sitede bu ürün satılmakta ve farklı kutularda satılmaktadır. Bizim sitemizde görselde olan kırmızı renkli kutu gönderilir. Bizim kendi sattığımız üründe süt ile tüketilmesi önerilir. Fakat sizin aldığınız ürünün nasıl tüketilmesi gerektiğini aldığınız yere danışmanız gerekemktedir. Ya da kutu üzerinde yer alan kullanım bilgilerini okuyarak tüketebilirsiniz.

 535. Nur

  21 Ekim 2017

  Hologram barkodu nedir?nerede bu barkod ürünün üzerinde mi?Siparis verecegim ama aklima takildi

 536. admin

  24 Ekim 2017

  Dış kutu üzerinde yer almaktadır.

 537. Melisa

  22 Ekim 2017

  Iyi gunler bu urun kampanyaniz devam ediyormu

 538. admin

  24 Ekim 2017

  Kampanyamız devam etmektedir.

 539. Nurka

  23 Ekim 2017

  Merhaba ben Almaniyada yaşiyorum ürününüzü sayitlarin biribde gördüm sifariş verdim 2-3 güne qapima gelecek ben onun sahte olub olmadiğini nasil bile bilerim.2 kutu 98€ 1 kutu bedava geliyor bana.Cevab verirseniz çok mutlu olurum.

 540. admin

  24 Ekim 2017

  Bu isim altında birden fazla kutu ve ürün yer almaktadır. Hepsinin ayrımı farklıdır. Almış olduğunuz yerle görüşmeniz gerekmektedir.

 541. Seda

  25 Ekim 2017

  Merhabalar ben chocolote slim ile yeni karşılaştım açıkçası çok etkilendim ben de almak istiyorum fakat 16 yaşındayım yaşım dolayısıyla bir sorun yaratır mı acaba ?

 542. admin

  31 Ekim 2017

  Seda hanım biz 18 yaşından küçüklere önermiyoruz. Fakat 16-18 yaş kullanıcılar anne ve baba izinleri dahilinde kullanabilirler.

 543. Ömer

  30 Ekim 2017

  Iyi gunler bu urunu 2 gundür kullaniyorum cok tok tutuyor yalniz kasılma oluyor cenemde dislerimi farketmefen sıkıyorum cok tiksinerek ictigim icin olabilir mi yoksa yan etkisi falan mi oluyo twsekkirler

 544. admin

  31 Ekim 2017

  Şu ana kadar öyle bir şikayet almadık. Dişlerinizi çok sıkıyorsanız büyük ihtimalle ondandır.

 545. Fatoş

  1 Kasım 2017

  Merhaba ben 4 ay önce doğum yaptım ve çocukta emziriyorum bu ürünü kullanmamda sakınca varmı

 546. admin

  7 Kasım 2017

  Daha önce de belirttiğimiz gibi emziren annelere önerilmez.

 547. Ömer

  1 Kasım 2017

  Sabah slimline cayini aksam chocalate yi kullandim aktar bu sekilde verdi acaba ikisi birlikte kullanilmaz mi

 548. Cigdem

  4 Kasım 2017

  Meraba ben gecen haftaya kadar baska bir urun kullanıyodum şimdi bunu kullansam faydasını görürmüşüm yoksa biraz zaman geçmesi gerekirmi

 549. Yonca

  8 Kasım 2017

  Çikolata slim hangi renk ve kaçıncı gün etki gösteriyo admin

 550. admin

  14 Kasım 2017

  Ürün kutu rengi sitede yer alan görsel gibi kırmızı kutuda gelmektedir. Etki süresi kişiden kişiye göre değişebilmektedir. Kullanan kişiye göre bağlıdır.

 551. melis

  15 Kasım 2017

  Kktc ye gönderim var mı

 552. Hatice

  16 Kasım 2017

  Mrhba ben gebe kalmaya çalışıyorum bu süreçde kulkunmamda gebelik oluşumu için bir sıkıntı yaratırmı acaba kullansam?

 553. admin

  22 Kasım 2017

  Bu konuyla ilgili ibr bilgimiz yok ama gebe kalmaya çalışıyorsanız kullanmamanız önerilir. Ola ki gebe kalırsınız geç fark edersiniz diye.

 554. Ela

  22 Kasım 2017

  Bende almak istiyorum ama çekiniyorum ya:(

 555. Raziye

  28 Kasım 2017

  Ben almayı düşünüyorumda kahvaltı yerine kullanılması gerektiği yazıyor. Ben kahvaltısız yapamam ki. Nasıl kullanacağım o zaman.

 556. volkan

  8 Aralık 2017

  ürünü aldım ama nasıl kullanacağım.paketin içersine kullanma klavuzu bari koysaydınız

 557. admin

  12 Aralık 2017

  Saba kahvaltı yerine 1-2 tatlı kaşığı kadar süt içerisine karıştırarak tüketebilirsiniz.

 558. melis

  13 Aralık 2017

  ben almayı düşünüyorum. ama kırmızı kutudan başka ürün gelmez değil mi ?

 559. admin

  19 Aralık 2017

  Sitemizden alınanürünlerde sadece kırmızı kutu gönderilmektedir.

 560. Hulya

  20 Aralık 2017

  Ben kullanmak için aldım su an elimde var fakat karaciğer yaglanmam var o yüzden tedirgin oluyorum.bir de bunu yemekten önce mi sonra mi yani nasıl kullanacagimiz yazmiyo hicbiryerde

 561. admin

  21 Aralık 2017

  Hülya hanım doktorunuza danışınız kullanmadan önce. Kullanımı sabah kahvaltı yerine günde 1 kere önerilir.

 562. Yağmur

  23 Aralık 2017

  Be.de bugün aldım ama barkod yoktu üstünde ama içindekiler birebir yazılı hepsi doğru ürün inşallah ise yarar bitince sonuçları yazarım

 563. admin

  26 Aralık 2017

  Ürünlerimizin her biri üzerinde barkod yer almaktadır. Dış kutuda.

 564. Mehmet

  30 Aralık 2017

  Admin bey ben sipariş verdim ve elime vardı. bu aldığım siparişi sizden mi aldım yada başka bir yerden mi aldım ögrenme imkanım varmı beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden tşkler

 565. admin

  2 Ocak 2018

  Mehmet Bey, Emin değilseniz en kolay yolu size gelen kargo poşeti üzerindeki gönderici bilgilerine bakıp ordaki iletişimden aramanızdır. Onu attıysanız hangi kargoyla geldiyse orayı arayıp gönderici bilgilerini talep etmenizdir.

 566. Mehmet

  30 Aralık 2017

  Admin bey sipariş verirsem 2125119898 numaradanmı bizi arayacaklar .

 567. admin

  2 Ocak 2018

  Sitemizden verdiyseniz bu numaradan aranacaksınızdır.

 568. Kezban

  5 Ocak 2018

  Merhaba.Bende siparis vermek istiyorum ama haberlerde görüyoruz verdiğimiz ürünün yerine başka bir ürün getirilıyor. benim belirtilen bir sağlık problemim yok ama bu ürünü kullandıktan sonra bir sıkıntı olur mu.Simdiden Teşekkürler

 569. admin

  9 Ocak 2018

  Sayın Kezban hanım, Görsellerde ki ürün ne ise o gönderilmektedir. Onun yerine başka bir şey gönderilmez. Şu ana kadar yan etkileri ile ilgili bir şikayet tarafımıza ulaşmamıştır.

 570. Seyran

  10 Ocak 2018

  Adanaya kaç günde getirirsiniz?

 571. admin

  16 Ocak 2018

  Adana iline yaklaşık 2-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

 572. Zehra

  18 Ocak 2018

  Gerçekten tadı Kakaolu süt gibi mi oluyor ve ben kullanmak istiyorum bunun için bir kutu yeterlimidir bide kapıda kredi kartıyla ödemeniz var mı

 573. admin

  23 Ocak 2018

  Kapıda ister kart isterseniz de nakit ödeme ile alabilirsiniz.

 574. Bilgehan

  24 Ocak 2018

  Düzce iline kaç günde ulaşır Aceba ve 1 kutu da etki görülür mü?

 575. admin

  31 Ocak 2018

  Düzce iline 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanır.

 576. Gülnar

  1 Şubat 2018

  Ben siparişi nasıl iptal rdebilirim acil yardımcı olurmusunuz yalnışlıkla 3 kere sipariş gitti

 577. admin

  2 Şubat 2018

  Bizden verdiyseniz zaten sizden onay alınmadan çıkış yapılmaz. Arkadaşlarımız size ulaşınca soracaktır. İzniniz dışında gönderilmez ürün.

 578. Oguz

  5 Şubat 2018

  Bu ürünü kulanızda yorum yapan yokmu ise yarıyormu sonuç önemli

 579. Melahat

  13 Şubat 2018

  Ben bu destek ürününü yemeklerime dikkat edip. ÜZerine de spor yaptım. Sağladığı destek sayesinde 1-2 ay içerisinde yardımcı oldu. Benim tavsiyem mutlaka yediklerine dikkat etmeniz ve spor yapamıyorsanız bile günde 30-40 dakika yürüyüş yapmanızdır.

 580. Reşit

  27 Şubat 2018

  Bu fiyata bence ya gramajı daha fazla olmalıydı ya da ürün daha ucuz olmalıydı. Bu tabi benim görüşüm. 99 lira pahalı biraz bu yüzden alamayanlar olabilir. Mümkünse kampanya bekliyoruz sizden. Teşekkür ederim.

 581. Berat

  4 Mart 2018

  Admin ben 13 yasindayim kyllanabilir miyim?acil cevap.

 582. admin

  6 Mart 2018

  18 yaşından küçüklerin alış veriş yapması ve kullanması yasaktır.

 583. Meryem

  13 Mart 2018

  Ürünlerim elime ulaştı ve gerçekten orijinal ürünler sonuçları mutlaka yazacam

 584. admin

  20 Mart 2018

  Yorumunuz için teşekkür ederiz.

 585. Ethel

  19 Mart 2018

  Merhaba 1 kutu kullanim ne kadar surede bitiyor.

 586. sümeyye

  26 Mart 2018

  Emziren anneler de kullana biliyor mu acaba? 4 aylik bebegim var. Bilgi verirseniz sevinirim..

 587. admin

  27 Mart 2018

  Sümeyye hanım emzirme dönemi boyunca kullanılması önerilmez.

 588. Batuhan

  1 Nisan 2018

  Bu ürünün yan etkileri nelerdlr

 589. admin

  4 Nisan 2018

  Şimdiye kadar bilinen bir yan etkisi yoktur.

 590. İbrahim

  1 Nisan 2018

  Erkekler bu ürünü kullanabilir mi?

 591. admin

  4 Nisan 2018

  Erkekler de bu ürünü kullanılabilir.

 592. yeşim

  10 Nisan 2018

  admin benim paketim geldi yalnız kırmızı paket değil yanı çizgili kutu ve bu sabah bır bardak içtim

 593. admin

  10 Nisan 2018

  Yeşim hanım sitemizde satılan ürün kırmızı kutulu üründür. Bu ürünü satan onlarca web sitesi bulunmaktadır. Lütfen aldığınız yerle görüşünüz.

 594. Batuhan

  10 Nisan 2018

  Bunu sıcak süte mi dökücez acaba

 595. admin

  10 Nisan 2018

  Ilık ya da sıcak sütün içerisine dökebilirsiniz.

 596. Aysel

  13 Nisan 2018

  Salam men almiwam 250ml sutun ya da suyun icerisine 1 ya da 2 cay qawigi tokulub icilmelidi? Bir de ki ancaq sabahlarmi icilir yemekden sora yoxsa nece? Bunlara cavab verseniz sevinerem

 597. admin

  18 Nisan 2018

  Aysel hanım sabah kahvaltı yerine kullanılması önerilen gıda takvisesidir. 250 ml süt içerisine 1-2 tatlı kaşığı kadar katıp karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz.

 598. İsim

  17 Nisan 2018

  sıcak su ile içilirmi

 599. admin

  18 Nisan 2018

  Önerilen yağsız süt ile kullanılmasıdır. Süte karşı alerjiniz varsa sıcak su ile de tüketebilirsiniz.

 600. :Nejla

  25 Nisan 2018

  Ben hem süt hem de su ile denedim tadı süt ile daha hoş oluyor. Süte alerjiniz falan yoksa mutlaka süt ile denemelisiniz bence.

 601. Elif cengiz

  27 Nisan 2018

  Slm emziren anneler kullanabilirmi bebeğim 6 aylık

 602. admin

  2 Mayıs 2018

  Elif hanım hamile bayanlar ve emziren anneler kullanmamalıdırlar.

 603. Beril

  9 Mayıs 2018

  İyi ki girip okumuşum benim 2 aylık çocuğum var dolayısı ile emziriyorum. Kullanılmaması gerektiği bir tek burada yazıyor. Yoksa alıp kullanmaya başlayacaktım.

 604. Seren

  11 Mayıs 2018

  Slm. Benim 4 aylık bebeğim var. Bebeğimi emziriyorum. Buna rağmen bu ürünü kullanabiliyor muyum?

 605. admin

  15 Mayıs 2018

  Seren hanım daha önce de belirttiğimiz gibi emzirme dönemi için kullanım önerilmez.

 606. huriye

  15 Mayıs 2018

  Bu ürünü sipariş verdim siparişiniz alındı müşteri temsilcisi bana ulaşacaktı ama arayan soran yok sipariş geçersiz mi oldu acaba?

 607. admin

  22 Mayıs 2018

  Bizden sipariş verdiyseniz telefon numaranız aranır onay alınır öyle kargolanır. Size ulaşılamadıysalar ya da irtibat bilgileriniz yanlış, eksik verildiyse çıkış yapılmaz.

 608. ece

  18 Mayıs 2018

  yaş aralığı kaç acaba ?

 609. admin

  22 Mayıs 2018

  18 yaş ve üstü için önerilir. 18 yaş altına önerilmemektedir.

 610. Beril

  29 Mayıs 2018

  ben 2 aydır kullanıyorum. Bununla birlikte diyet yapıyorum el verdiğince de yürüyüşe falan çıkıyorum her gün. Normale göre baya bir hızlandırıyor bu diyet sürecini ve ciddi yardımcı olabiliyor.

 611. Meltem Uzuner

  3 Haziran 2018

  (212) 97*******‬ Numaradan arandım, size ait midir?

 612. admin

  5 Haziran 2018

  Meltem hanım numara bize ait değildir. Bize ait olan numara sitemizde yer alan telefondur. Başka bir sabit hattı kullanmamaktayız.

 613. Minee

  9 Haziran 2018

  Bide bu ürünü aktarlarda bulabilir miyiz

 614. admin

  13 Haziran 2018

  Bu ürünü bulmanız çok zor belki muadilleri vardır.

 615. Rabia

  11 Haziran 2018

  Emziren anneler kullanabiliyormu

 616. admin

  13 Haziran 2018

  Daha önce de belirttiğimiz gibi emziren annelere önerilmez.

 617. ...

  12 Haziran 2018

  Kaç güne gelir

 618. admin

  13 Haziran 2018

  İstanbula uzaklığınıza göre 2 ya da 3 iş günü içerisinde ulaştırılır.

 619. Berra

  19 Haziran 2018

  Çikolata slim ürünün uzun zamandır duyuyorum. Kullanıp etkisini gören arkadaşlarımda mevcut. Onların tavsiyesi ile bende yeni kullanmaya başlıyorum artık bakalım umarım dedikleri gibidir.

 620. Ayşe

  21 Haziran 2018

  Hamile içim bu ürün zararlı mı ?

 621. admin

  26 Haziran 2018

  Hamile bayanlar için bu ürünü kullanmak sakıncalı olabilir. Hamile bayanlara önerilmemektedir. Bu tür ürünleri kullanmadan önce hamileler ve emziren annelerin doktorlarına danışmadan kullanmaması gerekmektedir.

 622. ayla

  29 Haziran 2018

  18 yaş altı neden kullanamaz

 623. admin

  3 Temmuz 2018

  Anne ve baba izni olmadan almaları yasaktır sayın Ayla. Lütfen kendi başınıza kullanmayınız.

 624. Canan

  10 Temmuz 2018

  Benim 2 aylık bebeğim var emzirdiğim için arayınca emzirme dönemi için önerilmediğini ilettiler bana bu yüzden vazgeçtim. Artık bu dönemi atlattıktan sonra bakacağız.

 625. Ozle

  10 Temmuz 2018

  Ev tozu ve kuf mantarı alerjim var alerjik kişilerde kullanabilir mi

 626. admin

  17 Temmuz 2018

  İçerisindeki bitkileri anasayfa da sizlerle paylaştık. Bu soruyu bir uzmana danışmanız daha doğru olur.

Yorum Yazın
Chocolate Slim nedir? Çikolata slim içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi chocolate slim türkiye sitesinde.